Wpis z mikrobloga

@Hansek: poza tym wykop jest promowany jako społeczność aktywnie budująca serwis. To nie jest "własność prywatna" jak to sobie powtarzacie (to znaczy jest, ale będąc społecznością działa na innych zasadach). Skoro większość domaga się flagi, to powinna się pojawić.
@cowiekmapa: czarna lista marny trollu
@Hansek: Jezus przecież nikt tu nie kultywuje święta walcząc z administracją. Ludzie chcą flagi, bo w belce zawsze pojawia się symbol danego dnia. Według administracji tym symbolem są dziś rogale. Członkom społeczności się to nie podoba, bo wszyscy jesteśmy Polakami i mamy dziś swoje święto, w trakcie którego symbolicznie prezentuje się flagi. To bardzo proste, ale najwyraźniej jesteś za głupi żeby to pojąć.
@Groteskowy: Siedząc i obrażając innych coś zdziałasz w tej sprawie? Lepiej weź zbierz użytkowników i wyślijcie list, podpisz się imiennie i oczekuj odpowiedzi - z chęcią sam się podpiszę pod taką petycją. Co do końca Twojej wypowiedzi - liczyłem na kulturalną dyskusję : )
@bohemot44: Rogal niemal tak pyszny jak ból dupy polaczków, którzy swój patriotyzm muszą gdzieś pokazać, wywiesić baner z jasnym przekazem "Jestem polaczkiem i patrzcie na mnie, kocham polskę i szanuję jak #!$%@?, muszę to tylko wam pokazać bo inaczej się nie liczy" xD
@bohemot44: ja z szacunku dla tego symbolu bym go nie umieszczał na #!$%@? belce portalu ze śmiesznymi obrazkami. Bóldupiący o rogale powinni założyć jakiś tag pod którym można bóldupić na ten temat, żeby można go było sobie zablokować i mirkować w spokoju.