Wpis z mikrobloga

Jestem pracownikiem firmy bukmacherskiej Winmasters od ponad roku. Bylem zaskoczony wczorajsza iloscia pytan, dlatego postanowilem, ze stworze specjalne konto, w którym bede mogl odpowiadac na wasze pytania dotyczace pracy w branzy bukmacherskiej i wszystkiego co z tym zwiazane.

Jezeli chcecie sie dowiedziec czego taka praca dotyczy, jak ja znalezc, lub macie jakiekolwiek pytania, to piszcie smialo, bede w stanie - oczywiscie na tyle ile moge - wam odpowiedziec, badz jakos pomoc.

Duzo osob pytalo mnie wczoraj o ustawiane mecze i pewniaki, jezeli chcecie byc informowani w tej kwestii na bierzaco, to piszcie na moj adres mailowy: bukmacherka71@gmail.com - Oczywiscie nie pobieram oplat za takie informacje.

Na wasze pytania jestem w stanie odpowiadac codziennie w godzinach 10-22.

Jezeli chcecie sie zarejestrowac z mojego polecenia w Winmasters, a byloby mi milo, i otrzymac 150 PLN bonusu za rejestracje to zapraszam: LINK DO REJESTRACJI (Oczywiscie to zaden wymog z mojej strony)
#bukmacherka
  • 13
1. Zajmuje sie Marketingiem (reklama w sieci) oraz Customer serwis (weryfikacja wyplat i dokumentow przy wyplatach + odpowiedzi na maile klientow z zapytaniami)
2. Bylem zwyklym graczem, a w zasadzie partnerem Winmasters (reklamowalem ich na swoim portalu spolecznosciowym). Uzbieralem dla nich jako partner kilku klientow i odezwali sie z propozycja wspolpracy. Jezeli ktos chce zostac partnerem i zarabiac na polecanych graczach to mozna sprowowac tutaj Ale od razu mowie, ze to nie
@duszek360: Pojecie ustawionych meczow to bardzo trudne pojecie. Tak naprawde podejrzane jest kazde wydarzenie, na ktore gracze - a raczej jeden gracz - stawia wysoka kwote. W takich przypadkach czesto bukmacherzy, w tym mu, uniewazniaja spotkanie (kupon jest rozliczany po kursie 1,00). Najczesciej to zjawisko jest spotykane w ligach: Serie B w dol, liga grecka, liga serbska, druga liga belgijska, liga brazylijska, League 1, oraz wszystkie ligi azjatyckie. Raz na trzy
Generalnie u kazdego bukmachera nastepuje ten sam proces. Ale nie zawsze, gdyz czesto okazuje sie, ze dany gracz postawil zaklad, ktory wprowadzil w blad cala gielde. Generalnie to nie jest tak, ze kazdy pewniak oznacza zwrot stawki. To skomplikowany proces. Sami bukmacherzy tak naprawde nie wiedza czy mecz zostal ustawiony, maja jedynie poszlaki, ktore ku temu przemawiaja.
@tak_wlasnie: Niestety na ten moment nie mam jak szukac. Moje tamtejsze konto zostalo usuniete - nie mam pojecia dlaczego. Najprawdopodobniej dlatego, ze bylo powiazane z moim kontem, ktore sluzy do wyszukiwania innych tematow.