Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś jeszcze szukał kuponów sprzedawców to zebrałem wszystkie kupony z cebulą >80% i wylistowałem je na stronę. Po kliknięciu w nazwę sklepu otwiera stronę na której produkty są posortowane wg ceny i z ustaloną maksymalna kwotą. Jeśli nie pojawi się żaden produkt to sklep nie ma nic co mogłoby się nadawać na cebulę. Produktów jest dużo, m.in. gadżety do komórek, Arduino, biżuteria, bielizna, erotyka, coś do roweru, coś dla dzieci, coś dla domu.

Lista 2848 kuponów

#kuponyaliexpress
#aliexpress
  • 33
@yeloneck: @ceflon: tak, można znaleźć dobre rzeczy. Czasem wrzucałem przykłady na mirko. Wrzuciłbym teraz moduły do arduino, czy akcesoria do GoPro za $0.20, ale i tak powiecie, że szajs. Niech każdy szuka tego, co go interesuje. Znalezienie to nie cud, trzeba tylko szybko klikać i otwierać wiele zakładek. Da się sprawdzić wszystkie te sklepy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a linki do sklepów są tak przygotowane, że
@Wychwalany: spoko nie będę Cię zmuszać żeby mi coś zaoferować bo nie masz w tym interesu ale i tak masz plusa za chęci, no i tak jak mówisz każdego interesuje co innego
@Wychwalany: swoją drogą kiedyś kupowaliśmy to, żeby sprzedawać drożej. Leży w domu chyba ze 150 różnych kolczyków, wisiorków i innych pierdół. Cena była śmieszna, bo braliśmy dużo rzeczy tak do 1$ :) Niektóre gówna straszne, inne całkiem niezłe.
@Wychwalany: nie mam pojęcia. Mogę tylko powiedzieć, że im większy przedmiot, tym lepsza jakość. Bo te małe, szczegółowe są kiepskie. Oczywiście mówię o tych <1$ :D No i to ich "złoto" i "srebro" jest beznadziejne. Najlepiej wyglądają rzeczy tego typu:
http://www.aliexpress.com/item/Game-Of-Thrones-Necklace-Song-Of-Ice-And-Fire-Sansa-Stark-Vintage-Dragonfly-Pendant-Necklace-For/32403690011.html?spm=2114.01020208.3.1.9nlwO9&ws_ab_test=searchweb201556_1_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9
@Wychwalany: jeszcze aktualne te kupony? wystarczy, ze jak wrócę do domu to kliknę coś i już bede miał kupon do wykorzystania jutro czy jak to jest? Jest jakaś niepewność czy dziś biorę kupon i jutro na sto bede mógł go zrealizować?