Wpis z mikrobloga

Witojcie ( ͡º ͜ʖ͡º) Zapraszam na recenzję #xiaomi mi4c, KLIKNIJ TU BY OBEJRZEC można by powiedzieć, że obok redmi note 2 kolejny hit. Telefon o parametrach zbliżonych do np Lg g4 - Snapdragon 808, 3Gb RAM ale w dużo niższej cenie. Jak się telefon sprawował? Dowiecie się z recenzji. Dodam jeszcze tylko, że tą recenzją biorę udział w konkursie na ibuygou, więc łapki w górę mile są widziane, w ten sposób pomożecie mirkowi kumplowi :) Przypomnę też, że załatwiłem w sklepie ibuygou kupony rabatowe na ten telefon:

Kupon 15 USD dla xiaomi mi4c 32/3 kupon LUKASZMI4C32GB , będzie działać od 29 października do 11 listopada. Normalnie kosztuje 276.99,z kuponem 260.99.

Kupon 20 USD dla xiaomi mi4c 16/2 kupon LUKASZMI4C16GB z tym samym okresem ważności. Normalnie 245usd, z kuponem 225.

#xiaomi #majsterpirzu #telefony #android
Pobierz Pirzu - Witojcie ( ͡º ͜ʖ͡º) Zapraszam na recenzję #xiaomi mi4c, KLIKNIJ TU BY OBEJRZE...
źródło: comment_fzZjUpFETErUjFdwJQcwrau5zVunPfM3.jpg
  • 50
@Pirzu: Widać lekką inspirację Mobzillą( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale sama recka świetna. Mam jeszcze pytanie odnośnie Mi4c. Jak jest z MIUI PL wgrywa się normalnie czy trzeba się bawić w flashowanie jak w Mi4i?
@szymon_jude: chinczycy wymawiają szał-mi, ekran 5 cali, wymiary to 138,10 x 69,60 x 7,80 mm

@mikii77: zalezy, jak weszmiesz prosto z chin to musisz wgrywac inne recovery, a jak kupisz z IBG czy XFS (pośrednicy) to otrzymujesz z custom recovery (TWRP) oraz rom multilang wraz z jezykiem polskim i w takiej sytuacji wysatczy sciagnac miui polska, wrzuci na telefon, otwórzyc aplikacje updater i tam pokazac gdzie jest .zip i się