Wpis z mikrobloga

Dokończenie historii z wczoraj.
Wczoraj kolega @SamChilders jako pierwszy wywiązał się z zakładu (jako przegrany ( ) ), więc nie pozostało mi nic innego jak zamknąć zakład zgodnie z propozycją. Coś mi się pokiełbasiło i wyszło jakoś więcej (miałem dać cukierki do równego, ale przecież nie dam im 5 sztuk ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Zaokrągliłem pod górkę.
25 czekolad x 0,1kg
2 paczki wafelków x 0,5kg
3 pasty do zębów x 0,1kg
10 mydełek x 0,1kg
RAZEM: 4,8kg

Coś z tymi kratami w oknach jest jednak na rzeczy, bo tam gdzie przekazałem też były ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeszcze raz gratuluje zajebistej postawy koledze @SamChilders, zasługujesz na co najmniej poprawne zachowanie w swojej #licbaza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I mały apel: miraski, pomagajcie w swoich okolicach domom dziecka, akurat w Krakowie się jakoś wiedzie, ale co dopiero mówić gdzieś poza dużym miastem. Zainteresujcie się sprawą, pytajcie czego potrzebują i pomagajcie na tyle na ile możecie, nawet raz na ruski rok. Kolegę Sama kosztowało to małe wyrzeczenie (słyszałem że ten Fallout to straszny kmiot, nie kupuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ja też poczekam na swojego xboxa do gwiazdki ;)

Z fartem mordeczki
Janusz.

PS.



#wybory #korwin #domdziecka #feels #slodycze #dobryuczynek #coolstory #truestory
kajelu - Dokończenie historii z wczoraj.
Wczoraj kolega @SamChilders jako pierwszy w...

źródło: comment_oaznLDywtXc6yS6TOff6BSVEUq8B2oAP.jpg

Pobierz
  • 1