Wpis z mikrobloga

Ktoś chętny pochwalić się swoją półką z książkami? :)

Nie wiem czemu, ale uwielbiam patrzeć jak do kogoś idę jakie książki czyta. A jak mi się któraś spodoba, to pożyczam :D
I jednak książki dużo mówią o osobie ;)

Poniżej moja kolekcja. Dosyć młoda, bo zgromadzona w czasie pobytu w Niemczech, czyli przez ostatnie 2 lata.
Poza tym strasznie dużo czytam na Kindle :)

#ksiazki #czytajzwykopem #ksiazka #literatura #pokazksiazki
R.....x - Ktoś chętny pochwalić się swoją półką z książkami? :)

Nie wiem czemu, al...

źródło: comment_m6jbYZag7yPFoEaaNKtgEzPF9EUM78n6.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@xhxhx: daj własne zdjęcie i pogadamy o porządkowaniu. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wszystko zgromadzone w przeciągu ostatnich ~5 lat, zaczynam wręcz sobie pluć w brodę, bo ostatnio musiałem jeden regał odsuwać od ściany i generalnie kilka godzin to było tylko znoszenie i układanie książek na podłodze. Nic fajnego.
  • Odpowiedz
@szaman4: Cholera, ciekawa piwnica:D Książki swoim dostojeństwem w ogóle nie pasujące do pomieszczenia, w tym do tej płyty pilśniowej i mebli;)
Niedawno pojawił się u mnie pomysł o oprawieniu wszystkich książek, ale koszta to byłyby dziesiątki tysięcy cebulionów... Szacun za równe ustawienie, przynajmniej 90% z nich, jak widzę u niektórych jak trzymają książki, to aż mi oczy skosami grzbietu zachodzą( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@atencjon: Proszę bardzo:

1. Seria "Śladami zapomnianych bohaterów" Mateusz Biskup - zbiór tekstów z jego znakomitego bloga,
2. "Odwaga Straceńców" Kacper Śledziński - lektura o polskich podwodniakach podczas II wojny światowej napisana świetnym jezykiem,
3. "Gwiazda Afryki" - C. Heaton i A.M. Lewis - sylwetka niepokornego rycerza przestworzy Hansa Joachima Marseilla
4. "Sołdat" - B. Nikulin - wspomnienia radzieckiego żołnierza pokazujące jak wyglądała tzw. "wojna ojczyźniana" (masa ciekawostek!),
5. Książki Sławomira
  • Odpowiedz