Wpis z mikrobloga

Mam i ja swojego #windowsphone :) na pokładzie #lumia930
Pierwsze wrażenie pozytywne. Po tft sonego jestem zaskoczony, że czerń naprawdę jest czarna! Wow! Kafelki przypadły mi do gustu, teraz trochę zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakiś futerał czy plecki ogarnąć i przekładam kartę.

Co na minus: logo windows pod ekranem jest nierównomiernie podświetlone i ekran wyraźnie smuży. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
JezelyPanPozwoly - Mam i ja swojego #windowsphone :) na pokładzie #lumia930
Pierwsze ...

źródło: comment_r4kJ9EyM1aoPOPZcwY7m5edLRI194IUY.jpg

Pobierz
  • 14
@L3gion: nie lagował dopóki nie zainstalowałem fejsa i mesendżera, w chwili obecnej czekam około 5s na załadowanie się klawiatury ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co prawda Xperia SP do świeżynek nie należy, ale niesmak pozostał ( ͡° ͜ʖ ͡°) a sama lumia wyszła mnie duuużo taniej niż "odpowiedniki" w androidzie, które miałem w ofercie.
@JezelyPanPozwoly: Dziwne rzeczy, obok mnie leży Moto G z mnóstwem zainstalowanych aplikacji i zero lagów, spowolnień itp. Na oko działa nawet lepiej niż L535 którą również posiadam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale najważniejsze że jesteś zadowolony z nowego zakupu, Win 10 doda mu "kopa" ( ͡ ͜ʖ ͡)
@L3gion: Moto G chiba nowszy jest. Ale mówię poważnie, odkąd zainstalowałem fejsa telefon dostał zamuła doprowadzającego mnie do szału momentami. Wojen toczyć nie chcę, może to wina telefonu i fakt, że mam go ponad dwa lata, ale jaram się strasznie nowym nabytkiem i on przejmuje rolę pierwszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)