Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirabelki. ()
Dziś mam dla Was mój niedawno odkryty bardzo fajny wynalazek - mydło dermatologiczne Dermaglin z zieloną glinką kambryjską.

+ cena (12/13 zł w Rossmannie)
+ wydajność (przy codziennym myciu twarzy rano i wieczorem starczy spokojnie na 3 miesiące)
+ likwiduje wypryski (100% eliminacji wągrów!)
+ wspaniale oczyszcza cerę
+ łagodzi zaczerwienienia i całkowicie redukuje te mniejsze
+ delikatnie nawilża i uelastycznia skórę twarzy (najbardziej to się czuje rano - myjesz twarz wieczorem, idziesz spać, a rano masz na twarzy dodatkową warstewkę "tłuszczu" pachnącego mydłem)
+ wygodne w użyciu, fajnie się pieni

- dziwny zapach (ja mam mieszane uczucia co do niego, raz mi się podoba, raz nie)
- po zmyciu pozostawia dziwne uczucie na twarzy, jakby ściągnięcie, ale nie do końca, które na szczęście po chwili znika
- po kilku pierwszych użyciach wszystkie wypryski wychodzą na wierzch, dopiero później znikają
- nie działa od razu, pierwsze efekty są widoczne dopiero po tygodniu/dwóch (zależy od stanu cery)

Generalnie - polecam, w moim przypadku jeszcze tydzień lub dwa i buzia będzie gładziutka jak u niemowlaka. :D
7,5/10

#mirabelkipolecajo #kosmetyki #uroda
scharlottka - Dzień dobry Mirabelki. (。◕‿‿◕。)
Dziś mam dla Was mój niedawno odkryty ...

źródło: comment_4sECkxeTgp7SJHlUg4BNlcTOUb985ckq.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Jak działać, to skutecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Używałem toniku oczyszczającego, a teraz próbuje płyn micelarny dla skóry wrażliwej. Twarz myję dw trzy razy dziennie szarym mydłem. :)
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Nie znam sie. Miałem antybiotyk, jakas maść wysuszająca i nie pomogło.
No zależy od pracy. Jak na rano, to trzy razy. Przed po i wieczorem, a jak na druga, to tylko przed i wieczorem.
Mam trochę koło ust po nocy, ale tak, to normalna, a ten płyn jest nawilżający do skóry alergicznej, oczyszcza i łagodzi podrażnienia.
  • Odpowiedz
@Blaskun: No altre to dla cierpliwych i systematycznych, ale patrząc na efekty warto spróbować. Ale początki mogą zrazić. Ja nie mam na szczęście mam cere w miarę ok, nie jest idealnie, ale bez tragedii to tylko kwasami działam. Ale jeżeli musiałbym się zdecydować na retinoidy to wolałabym altrederm, niż doustny patrząc właśnie na liste skutków ubocznych ;d ale jeżeli takie coś u Ciebie się sprawdza to super :) a trądzik masz
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Hormony w normie, ale skóra strasznie mi sie przetłuszcza w strefie T, do tego trądzik różowaty czy jakoś tam. Jestem alergikiem, do tego też może źle wpływać zła dieta i słońce.
Jak pisałem jest spoko. Jeszcze tylko 8 miesięcy xD
  • Odpowiedz
@Blaskun: jak nie hormony to potencjalnie jest to do wyleczenia. Może zmiana diety by Ci pomogłaby długofalowo, w senie wyłączenie produktów mlecznym czy tam glutenu,ale to już trzeba w własnym zakresie i chcieć xd Jak CI dermo wpisała już izotek to ie sądze by to był problem pielęgnacji cery (chociaż różne rzeczy się słyszy o dermo :P) No nic, powodzenia :D
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Może i tak, ale mi się nie chce zmieniać dietę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Smarowałem i wcierałem w twarz różne specyfiki. Raczej nie pomagało, a po antybiotykach wracało po tygodniu góra dwóch.
Teraz jest git majonez. Nie ten człowiek. :)
  • Odpowiedz
@antipathia: nie podrażnia, moja skóra jest jak papier czy inne cienkie gówno XD
@scarface1911: no wiem, zajebiste jest, ale nie ma piniondza, dermaglin to tańszy zamiennik, ale też działający duuuuuuuuuuużo wolniej.
@TheQuake: stosować jak najbardziej, już pewnie wolałbyś być postrzegany jako zniewieściały niż jako brzydal stulejman ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kupione, moje czolo jakby idealnie wyszpachlowane. Bomby z nosa jakby chcialy uciekac, ale jeszcze siedzą. Czuje lepszy efekt niz bo wytworzonym przez farmaceutyków cudzie z kolagenem. ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@scharlottka: po tygodniu używania stwierdzam, że zajebiste. Biorąc pod uwagę, że teraz mam ciężki czas i dużo stresu, i zawsze to mi się odbija koszmarnie na cerze, a teraz jest w miarę znośnie. Dostajesz ode mnie order złotej mirabelki.
  • Odpowiedz