Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirabelki. ()
Dziś mam dla Was mój niedawno odkryty bardzo fajny wynalazek - mydło dermatologiczne Dermaglin z zieloną glinką kambryjską.

+ cena (12/13 zł w Rossmannie)
+ wydajność (przy codziennym myciu twarzy rano i wieczorem starczy spokojnie na 3 miesiące)
+ likwiduje wypryski (100% eliminacji wągrów!)
+ wspaniale oczyszcza cerę
+ łagodzi zaczerwienienia i całkowicie redukuje te mniejsze
+ delikatnie nawilża i uelastycznia skórę twarzy (najbardziej to się czuje rano - myjesz twarz wieczorem, idziesz spać, a rano masz na twarzy dodatkową warstewkę "tłuszczu" pachnącego mydłem)
+ wygodne w użyciu, fajnie się pieni

- dziwny zapach (ja mam mieszane uczucia co do niego, raz mi się podoba, raz nie)
- po zmyciu pozostawia dziwne uczucie na twarzy, jakby ściągnięcie, ale nie do końca, które na szczęście po chwili znika
- po kilku pierwszych użyciach wszystkie wypryski wychodzą na wierzch, dopiero później znikają
- nie działa od razu, pierwsze efekty są widoczne dopiero po tygodniu/dwóch (zależy od stanu cery)

Generalnie - polecam, w moim przypadku jeszcze tydzień lub dwa i buzia będzie gładziutka jak u niemowlaka. :D
7,5/10

#mirabelkipolecajo #kosmetyki #uroda
scharlottka - Dzień dobry Mirabelki. (。◕‿‿◕。)
Dziś mam dla Was mój niedawno odkryty ...

źródło: comment_4sECkxeTgp7SJHlUg4BNlcTOUb985ckq.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@scharlottka: mega, używam prawie dwa tygodnie i efekt jest super, to jest coś czego szukałem. Mam nadzieje że cera się nie przyzwyczai po jakimś czasie i efekt nie zniknie. Gdybym mógł dać 100 plusów to bym to zrobił. Pozdrawiam mirabelko!
  • Odpowiedz
@scharlottka: A takie pytanie mam, czy to mydło nada się dla kogoś komu skóra bardzo szybko się przetłuszcza szczególnie w strefie T? Dosłownie kilkanaście minut po umyciu czy zastosowaniu jakiegokolwiek kremu wysuszającego.
  • Odpowiedz
@TomekABC123: Nie mam pojęcia :/ po zmyciu go z twarzy jest taki jakby efekt wysuszenia, ale po jakimś czasie pojawia się na buzi nawilżająca warstewka tłuszczu. Ale może być tak, że jeśli uda się wyeliminować zatkane pory ze strefy T, to skóra będzie się tam rzadziej przetłuszczać.
  • Odpowiedz
@scharlottka: Dostałem, już po pierwszym myciu, jestem ciekaw efektów za tydzien, po pierwszym myciu mam chyba bardziej suchą skurę niż miałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na nosie mam wągry do usunięcia, a po bokach nosa mam straszne zaczerwienienia, skora mi się tam łuszczy i często drapie - przez to takie czerwone, mam nadzieje że to pomoze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@scharlottka: @Kramarz: @JanekZdroj: @TomekABC123: @MoniqueU: Wołam ostatnio komentujących.
Przy jakiej cerze zaczęliście używać? Jakie rezultaty w tej chwili? Używacie solo, czy na przykład z jakimś kremem nawilżającym?

Bo miałem już przestać wierzyć w różne super produkty za niską cenę, a tu nagle cudowne mydełko z wykopu xD
Na wizażu jednak piszą, że wysusza, a ja mam wysuszoną skórę sprawiającą wrażenie tłustej, to trochę się cykam, bo nawet
  • Odpowiedz
@sartek: używam od czwartku, ciezko powiedziec jakie efekty jeszcze, uzywam solo, taz mam jakby sucho/tłustą po bokach nosa, na nosie i na czole, zaraz po umyciu jest wysuszona, po jakimś czasie się troche natłuszcza, odezwe się za jakieś 2 tygodnie żeby powiedzieć czy widze efekty
  • Odpowiedz
@sartek: mi zawsze takie specyfiki przesuszały skórę, czego następstwem było jej późniejsze przetłuszczenie. Z tym mydełkiem jest inaczej - jakby stabilizowało ten poziom. Spróbuj, to tylko 14zł - ja jestem mega zadowolony
  • Odpowiedz
@sartek: Ja mam cerę mieszaną i bardzo cienką, wrazliwa skore. Po dwóch miesiącach nie mam wagrow, zaczerwienien i mam gladsza, bardziej napieta skore. Jestem rozowa, używam sporo kosmetyków, ale do tego mydla staram sie niczego nie dokladac, bo mydlo oczyszcza, a krem zaraz zatka pory, wiec bez sensu. Btw. po tym czasie zuzylam moze polowe, używam dwa razy dziennie.
  • Odpowiedz
@Kramarz: @JanekZdroj: @scharlottka: Kurde, no, kusicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale chyba się z tym wstrzymam, bo mogę mieć zbyt wrażliwą skórę na nie. Najpierw muszę raczej znaleźć w końcu porządny krem nawilżający, i może ewentualnie wtedy spróbować z takim mydełkiem :).
  • Odpowiedz
@sartek: lepiej zacznij z mydłem, a potem szukaj czego innego, to jest 14 zł, jak się nie nada do cery, to zawsze można nim myć ręce, dobrze zmywa i się pieni, więc czemu nie - a mam wrazenie że jednak działa!
  • Odpowiedz
@scharlottka: dziękuję, u mnie bardzo dobrze się sprawuje, twarz prawie całkowicie czysta po 2 tygodniach użytkowania. Jak będziesz miała jeszcze jakieś fajne kosmetyki to pisz, bo widocznie mamy podobną skórę.
  • Odpowiedz