Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło przed chwilą, to ja nawet nie...
Nie wiem czy jest się czym chwalić. Przed chwilą wróciłem do domu. Wracałem od kolegi z domówki. Rowerem po chodniku. #policja #drogowka Zgarnęli mnie na badanie alkomatem. Dmuchnij pan...

Zrobiliśmy litra dobrego wiskacza, bo kumpel po pół roku z #pracbaza z #norwegia wrócił.
Od razu wytrzeźwiałem.

Tyyy... Pomarańczowe...
- Pan dmucha mocniej...
Tyyy... Czerwone.

- Pił pan coś?
- Owszem. Połówkę z kolegą. Dlatego nie jechałem samochodem, a rowerem.
- Wie pan, że to wbrew przepisom o ruchu drogowym.
- Wiem, dlatego jadę chodnikiem.
- Wie pan, że chodnik należy do pasa drogowego...
- Yyy... Tak.
- Ma pan światło?

Kręcę przednim kołem z dynamem... #!$%@? dupa i kamieni kupa. Jak ma się świecić to się nie świeci.

- Zapraszam do radiowozu.

- Sprawa w sądzie będzie.
- Pracuje pan, ma pan rodzinę.?
- Mam żonę i dziecko, pracuję w lokalnym tygodniku.
- Imie nazwisko, pesel.
.
.
..
.
.
.
- Pan słucha, następnym razem niech pan rower prowadzi albo idzie na piechotę do kolegi. Nie wolno jeździć chodnikiem nawet w stanie nietrzeźwości.

Mam #!$%@? nauczkę.
#truestory #coolstory

  • 67
@marek_antoniusz: mogli zabrac prawko, #!$%@? mandat, wsadzic do pierdla a nie zrobili nic z tych rzeczy tylko dali nauczke? Ciekawe nazwiska musialy pasc podczas podawania danych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Prawo jest chore. ostatnio chcialem sobie pojezdzic rowerem ale jako ze bylo ciemno a nie mialem przedniej lampki to zrezygnowalem bo wizja mandatu za taka glupote mnie odstraszyla.
@marek_antoniusz: Dobre , Kiedyś mi kumpla #!$%@? zgarneli , przed imprezownia w Rzegocinie , cały czas policjantom powtarzał "pan nie wie kim jest mój ojciec " pojechaliśmy po niego na komisariacie daliśmy słowo że zabierzemy go do domu bez przygód , policjant wypisuje mu mandat 50 zł , jak już wszytko napisane wychodzimy a ten się pyta kim jest pana ojciec , a kupel odpowiada rolnikiem ! #truestory
@instinCtoriginal:
Ja sam do abstynentów się nie zaliczam - ale to co zrobił @marek_antoniusz kwalifikowało się na odebranie prawka na parę miesięcy.

Sorry - gość wypił 0,5 l łiskacza, więc był naj....y jak szpadel. Rozumiem, jechać rowerkiem po chodniku spokojnie po piwku, dwóch, trzech. Ale jak się wypije 0,5 l 40% to jest się zagrożeniem na drodze. W takim stanie człowiek w każdej chwili może np wpaść pod koła bo jak
Powinienes rower prowadzic wiesz ze piles to po #!$%@? na niego wsiadasz prewrocisz sie polamiesz, teraz powinienes w tym tygodniku w kronice policyjnej opisac, przypadek zatrzymania nietrzrzwego idioty
@wojuturek:


Powinienes rower prowadzic wiesz ze piles to po #!$%@? na niego wsiadasz prewrocisz sie polamiesz

To może w ogóle z domu nie wychodzić, bo mnie meteoryt jebnie.

@kapuczino:

Ale jak się wypije 0,5 l 40% to jest się zagrożeniem na drodze

Cytując klasyka: Nie znasz, nie oceniaj.

@marek_antoniusz: i te dwa komentarze dowodza twojego idiotyzmu nie dziwie sie ze na rower wsiadles