Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DRlVE: baw się jak tam lubisz, ale hint nr 1: wirusów nie widać i hint nr 2 mimo to naprawdę istnieją. I to że dziewczyna wygląda na zadbaną o niczym nie świadczy tak naprawdę.
  • Odpowiedz
@DRlVE: Na początku chciałem Cię bronic z tą minetką, ale w sumie jak poczytałem o tych wirusach to faktycznie daje do myślenia. Chociaż z dziwkami jest jak z publicznymi toaletami. W publicznych jest czyściej niż w domowej bo publiczne sa codziennie kilka razy sprzątane a w domową się az tak często nie sprząta ;)
No ale i tak ryzykownie trochę. Sam lubię minety, ale bardziej cenię sobie swoje zdrowie.
  • Odpowiedz
@jabolsy: dlatego myślę że więcej tego nie powtórzę, mimo że dziewczyny mocno dbają o higienę. Mimo wszystko czuję że bezpieczniej bawić się z prostytutką która zawsze się zabezpiecza i ma zasady, kartotekę, w porównaniu do np losowo poznanej dziewczyny w klubie.

Wiadomo najlepiej mieć stałą partnerkę, a i tak nigdy nie ma 100% pewności
  • Odpowiedz
@DRlVE: No mój znajomy taką całkiem niezłą 19 latkę w klubie poznał 7/10. Widać ,że dziewczyna była chętna, ale była tak pijana ,że stwierdził ,że weźmie numer i się z nia spotka normalnie. Na drugim spotkaniu zaprosiła do siebie. Wszystko fajnie gadki szmatki, kiedy zaczął się do niej dobierać okazało się ,że była mocno zarośnięta. I to nie jakieś tam włoski tylko niestety z gatunku buszu. No ale odgarnął co trzeba,
  • Odpowiedz