Wpis z mikrobloga

@sorek: Wiesz, co by nie mowic to masz w c--j drogie pokoje ale z drugiej tez strony pomagasz jakos wiec nie bardzo rozumiem jego bol d--y :) Jak jest frajerem i daje sie naciagac to niech potem nie placze.
  • Odpowiedz
@sorek: Panie Macieju jak Pan tak może! Przecież mieszkanie za £300 funtów można już miesięczne mieć. Bo Sebix z roboty za tyle pokój wynajmuje. Razem z 3 kolegami.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie, że coś, ale ja płaciłam 300f za dwie osoby za pokój short term z agencji w bardzo dobrym standardzie, więc jeśli te 520 funtów jest prawdą to lekko dużo
  • Odpowiedz
@sorek: Czemu ludzie tak na ciebie najezdzaja? To nie jest pytanie retoryczne, jakie są zarzuty wobec ciebie?
Bo ja to widzę tak, gościu który trochę się zakręcił i wiedział co i jak zaczął załatwiać pokoje u prywatnych landlordów i bierze za to jakiś admin fee (co jest zrozumiałe). Kto chce taki pokój wie ile i za co płaci, więc co to za płacze, że Sorek tak oszukuje i nerki wycina?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MrDerinq: nie wiem, serio. Mam papiery, nie zmuszam nikogo do pokoi. Ich problem jest tako ze mam troche wyzsze ceny niz rynkowe i wyższy standard przez to, sle kto wie, pewno jakbym miał niższe to zaś byłoby ze za niskiem. Nigdy im nie dogodzisz ;/
  • Odpowiedz
@sorek: Ja po prostu wiem jak ciężko jechać jest w ciemno i jak zajebistym komfortem psychicznym jest wiedzieć że masz jakieś miejsce zaklepane. Może inni tego nie rozumieją? A może jak się spóźnią jeden dzień z czynszem to Ty i Wania ich bijecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz