Wpis z mikrobloga

#ios #andoid #bojowkaandroid #iphone
Mireczki mam aktualnie huawei mate7 6" świetny telefon, jakoś wykonania 6+, czytnik linni papilarnych miodzio jako jedyny telefon ma go w prawidłowym miejscu i działa jak należy. Wszelakie urządzenia w domu mam na windowsie albo andku, ale coś mnie kusi zakup #iphone 6plus. Nie wiem czemu od tak po prostu, czy będzie to duży błąd? A jak nie to co teraz jest top w androidzie. Kiedyś kupiłem note2 po premieże i było to WOW jakie to zajebiste i przez długi okres był to telefon z top5 a teraz #!$%@? wie co to na rynku jest
  • 27
@muak47: Na jednej łajbie stoimy...

Też myślę nad przesiadka, ale z note 4 na 6s (,)

Boje się ograniczeń iOS, brak darmowych apek i postrzegania ludzi xD

Zaraz będzie jaki to ja burżuj jestem ;\
@muak47:

Note 5 - oficjalnie niedostępny w Polsce...

Edge+ - Fajny, ale to większy/ulepszony s6 edge :D

Też nie wiem czemu tak Japkofon ciągnie. Pewnie coś nowego, innego :P
Edge+ - Fajny, ale to większy/ulepszony s6 edge :D


@maks112: Większy i to się liczy, ciężko było by mi korzystać z czegoś niżej niż 5,7"
Masz jakieś swoje typy?
@muak47: Miałem s6 i strasznie #!$%@?ło "palcowanie" szklanego tyłu, istna masakra ;d

Ale ogółem dobrze wspominam, brak slotu SD, touchwiz jest #!$%@? jak Edyta gorniak -_-
@maks112: Już postanowione, poczekam na coś z 6" trochę szkoda mi mego mate 7 w sumie nie mam co narzekać na niego. A w między czasie tak pomyślałem że zostanę na androidzie, dostawkę do TV mam na androidzie, telefon również , na PC windows, zegarek wczoraj kupiłem moto 360. Więc trochę szkoda to wszystko porzucać
@muak47: @maks112: to nie błąd. Dopóki nie spróbujecie to się nie dowiecie ale ja kiedyś zrobiłem przesiadkę z andka na iOS z czystej ciekawości, telefon miałem sprzedać po jakimś czasie ale tego nie zrobiłem. To gadanie o ograniczeniach to czysta fantazja. Telefon oferuje wszystko co jest potrzebne do użytkowania i działa przy tym zajebiście w każdym momencie. Nawet jak ma zapchana pamięć zdjęciami smsami i innymi rzeczami to tak działa
@tejotte: Mam podstawowe pytanie, dzięki dużej baterii i świetnemu zarządzaniu energią przez soft mój huawei wytrzymuje 3dni jako telefon czyli leży w kieszeni na biurku i czasem odpiszę na sms lub mail coś tam na viber napiszę . Jak go wykorzystuję mocno jakieś filmy YT, radio online,endomondo to te 18godzin wytrwa. A jak to ma się na 6s+ ?
@maks112: Nie jest miarodajny, bo przy naładowaniu do 100% i przy podobnym wykorzystywaniu znajomego note 4 po 12h w pracy wypada o wiele gorzej niż mój mate 7. W mate bardzo dużą rolę odgrywa oprogramowanie huawei, które po wygaszeniu ekranu wywala wszystkie apki i się ciebie pyta co ma być uruchomie w tle po wygaszeniu i to dużo daje, kilka ficzerów które zapewniają pełną kontrolę nad aplikacjami, W porównaniu do note2
@maks112: Dla mnie ma działać i już bez wnikania w szczegóły, wiem jedno że mój mate 7 bije na łeb wszelakie samsungi w pracy
Dlatego tak myślałem o Iphone, że to coś będzie również długo działającego i z zerową interferencją jak chodzi o aktualizację itp.. To ma działaś i już, ma mi wytrzymać minimum 24h i tyle oczekuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co to jest SoT?