Wpis z mikrobloga

Elo mircy
właśnie zamówiłem se oczyszczacz powietrza Sharp KC-A60EU-W( ͡º ͜ʖ͡º)
Pytanie, ma ktoś już ten model? jakieś uwagi, zastrzeżenia, itp?( ͡° ʖ̯ ͡°)
jak dojdzie, to postaram się zrobić jakieś #pokazzakupy po kilku dniach używania( ͡º ͜ʖ͡º)
Pozdrawiam z "mglistego" #krakow 'a ( ͡ ͜ʖ ͡)
#pytanie #zdrowie #elektronika #smog
wielq - Elo mircy
właśnie zamówiłem se oczyszczacz powietrza Sharp KC-A60EU-W( ͡º ͜ʖ...

źródło: comment_e2Vxn0WvDxvBl7WLEZihXroihJlikYMN.jpg

Pobierz
  • 45
@blackphoenix: no, ja mam mieszkanie ok 46 m2 - z tego co jest napisane, sharp ogarnia do 48m2, jednak uważam, że wystarczy jak będzie on działał na sypialnie, bo tam człowiek najwięcej czasu spędza( ͡° ʖ̯ ͡°)
@staryhaliny: pokazuje wilgotnosc, to te cyfry, jakosc powietrza to pod spodem te gwiazdki czasem od spodu zamieniaja sie na pomaranczowe, jak jest syf, to podobno na czerwono ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma nawilzacz i tryb jonizatora, da sie oczyszczac bez nawilzacza ;-)
@wielq: hej, i jak, jesteś zadowolony z zakupu? Zastanawiam się nad zakupem Philipsa Combi AC4080/10 i chciałbym się dowiedzieć czy rzeczywiście jest różnica w wilgotności powietrza czy bardziej jednak sprawdza się w roli oczyszczacza.
@krejdd: Różnica spora, ale glównie chodzi o to, ze powietrze jest czyste. Od kiedy mam to w mieszkaniu, nie chorowalem i nie mialem kataru, tak samo jak moj rozowy. Polecam i to nie jest jakis pic na wode.
@wielq: właśnie ja szukam bardziej czegoś do nawilżania powietrza niż do jego oczyszczania. Niestety, ultradźwiękowe nawilżacze powietrza zostawiają po jakimś czasie biały osad na meblach / sprzęcie, co jest strasznie lipne. Stąd też rozglądam się za czymś droższym i bardziej zaawansowanym.