Wpis z mikrobloga

Zainteresowałem się tematem dzisiejszych i wczorajszych cyrków w H&M. Nie wiedziałem do końca o co ludzie walczą, nie mam chęci jechać do Krakowa aby tylko zobaczyć ubrania, o które toczą się krwawe bitwy - dlatego wszedłem na stronę h&m z myślą, że może coś będzie - i jest.

Przejrzałem i zwątpiłem w ludzkość. Dać tyle pieniędzy za szmaty. Tak, są to szmaty, nie ubrania. Stać po parę godzin w kolejce, zachowywać się jak zwierzęta, wyrywajac sobie z rąk ubrania.

Ja rozumiem wiele, jakieś promocje na elektronikę, samochody - coś co w życiu jest bardziej potrzebne niż ciuchy od znanego(podobno) projektanta.

Dokąd zmierzasz świecie...

#!$%@? mać. Marynarka Kapitana Nemo z Podmorskiej Żeglugi, za 1000zł.


#przemyslenia #mowiejakjest #patologiazmiasta #niepopularnaopinia #takaprawda #moda #dokadzmierzaszswiecie
S.....e - Zainteresowałem się tematem dzisiejszych i wczorajszych cyrków w H&M. Nie w...

źródło: comment_XHtN0GshH5AyRJkRIl1dvYkQKxc8IQmE.jpg

Pobierz
  • 10
@Saute: Balmain jako marka jest znany, może dla przeciętnego Kowalskiego nie, jednak w świecie mody to jeden z najbardziej charakterystycznych brandów. Mało co kosztuje poniżej 4-5k, jednak płaci się za a) markę b) materiał c) jakość wykonania d) pewność, że połowa ulicy nie będzie chodziła w tym samym.
Co do Balmain x H&M - zdziwiłabym się, jakby nie było takiej sytuacji jaka była na otwarciu sprzedaży. Każda kolaboracja tej sieciówki z
@Saute: z jednej strony odstawianie cyrków o ciucha tylko po to, żeby mieć poczucie luksusu jest dla mnie niezrozumiałe, ale z drugiej strony twoje "to nie są ciuchy to są szmaty" budzi we mnie niesmak.

Wszedłem na twój profil i widzę, że coś piszesz o ksw, motoryzacji czy rowerach i w sumie mógłbym sparafrazować twój wpis, żeby wyśmiewał się z fanów tych rzeczy

podniecanie się tym jak dwóch kolesi okłada się