Wpis z mikrobloga

@LOLWTF: wydaje mi się że intencja obrazka nie jest wyśmianie osób które dzielą swoim szczęściem, ale wyśmienia tych "bez przerwy" epatujących gówniakami.
Co innego wrzucenie zdj, trzech, a co innego wrzucenie codziennie trzech , czterech i pięciu. Z moich obserwacji sranie gwniakami na wallu odbywa się przede wszystkim u kur domowych (w sumie to czasem nimi nawet nie są bo żeby zasłużyć na te miano to trzeba się zajmować jeszcze domem a nie tylko gwniakiem), które mają za dużo czasu wolnego.
Szczególnie widać to bardzo u mamuś które mają duży rozstrzał między dziećmi - jedno w szkole drugie w przedszkolu.
I potem trzeba blokować takie nolife po 55 poście "z zosią na spacerku" "z jasiem w kawiarni " patrzeć na to nie idzie(każde zdjęcie zrobione sandałem albo wprost przeciwnie framematic sratic)
Zapytasz taką co u niej - no wiesz jasiu miał biegunke a zosia miała w przedszkolu balik - nie, pytałem co u ciebie ?
yyy no wiesz przymierzam się z marcinem do zmiany mebli
  • Odpowiedz
Tak, to prawda!! Słabo mi jak patrze na zdjęcia na fb dzesiki i brajana w 500 ujeciu w tym tygodniu. Pozdrawiam jako matka gówniaka lvl 3!
  • Odpowiedz
@kote: dobrze prawisz. Urodzić dziecko można i bezmyślnie, waląc alko lub dragi, dla zasiłku itd. to raczej nie jest osiągnięcie. Ehh jak zwykle kłótnia bo myli się pojęcia.
  • Odpowiedz