Wpis z mikrobloga

@fraulein_: Że takie coś to niby rak?
Jakbym miał dzieciaka i zrobiłby coś niezłego/zdobył/osiągnął, whatever. Coś na czym mu/jej zależy to bym był zajebiście szczęśliwy i dumny. Pewnie też wrzuciłbym chwalący się post do neta. Bo mogę.
Walić moje osiągnięcia. Wiadomo, spoko, fajnie że są. Ale dzieciak to jednak moja krew płynąca w nim i będę z niego dumny nawet jak zwyczajnie dobrze kopnie piłkę/pokoloruje obrazek.
  • Odpowiedz
i dlatego ten kraj wymiera bo takie durne siksy jak ty mają takie podejscie. dziecko to największy dar od życia. będziesz miała zrozumiesz. jeśli masz i nie rozumiesz to szkoda dziecka.


@eksperyment: lol, wystarczy włożyć i za szybko dojść i już masz bękarta, nie wiem jakie to największe osiągnięcie, bo jak dla mnie to zwykły naturalny proces.. a miłość jest rzeczą osobistą, na #!$%@? się z tym ogłaszać na fb
  • Odpowiedz
@UndaMarina: jestem kobietą i zgadzam się z @milopuch, urodzenie dziecka to wysiłek ale nie osiągnięcie. osiągnięcie to dobrze je wychować. A rodzice mogliby też mieć jakieś zainteresowania poza byciem rodzicem, to by ich trochę wzbogacało jako ludzi i... rodziców? Jak ktoś, kto uważa, że osiągnięciem jest urodzić dziecko może je dobrze wychować? Nie przekazując mu żadnych pasji, żadnych zainteresowań tylko ucząc je, że celem w życiu jest mieć
  • Odpowiedz
@fraulein_: karyny wrzucające takie głupie obrazki na portal ze śmiesznymi obrazkami, w rzeczywistości maskują fakt, że są #!$%@? i zdobycie kilku plusów na portalu ze śmiesznymi obrazkami to w ich życiu jedyne osiągnięcie.
  • Odpowiedz
urodzić zdrowe dziecko i wychować je na dobrego i porządnego człowieka

@kote: tak brzmi cały wpis, dla ścisłości. Oczywiście są ciąże i ciąże, są porody i porody. Dla jednej kobiety to będzie jak wydmuchanie nosa, dla innej 9 miesięcy nudności, ewentualnie dwa miesiące leżenia w łóżku do atrofii mięśni lub mega ciężki poród.
  • Odpowiedz
@UndaMarina: still nie uważam, żeby urodzenie to było osiągnięcie. W żadnym wypadku nie mówię, że to jest łatwe, przyjemne i bezbolesne ale nie robisz tego z wyboru, to nie jest kwestia samozaparcia, nie możesz usiąść i powiedzieć 'nie chcę i #!$%@?', fakt jest aborcja, ale to nie jest środek na to, żeby nie rodzić tylko żeby nie wychowywać. I dlatego wychowanie to osiągnięcie a nie urodzenie.
  • Odpowiedz
@fraulein_: opisz mi swój dzisiejszy dzień. Wstałaś o 11. Napisałaś post i od tej godziny siedzisz i czytasz komentarze. Niesamowite osiągnięcia. Należy się notka na wikipedii i odznaczenie od prezydenta, Order Odrodzenia Polski.
  • Odpowiedz
@Robol: Stary, pitolisz jak potłuczony. Idź pluć tym niemerytorycznym jadem gdzie indziej, a jak chcesz dodać jakiś komentarz, to chociaż na temat, a nie ad personam.
  • Odpowiedz