Wpis z mikrobloga

@wielooczek: Ja bym się mógł przyczepić do tego, że ciężko czasem zaznaczyć przedmiot leżący na ziemi i że trzeba łazić blisko ścian, żeby zobaczyć kuferek z kosztownościami. Albo jak uderzysz postać z kryta to leci przez pół mapy dobre kilkanaście sekund, czy brak możliwości otwierania zamków podczas walki, czy przechodzenia przez płoty. Albo interfejs przystosowany do rozdzielczości 800x600 co oznacza duuuużo przewijania. Takie typowe pierdoły gry z lat 90 z
  • Odpowiedz
@Hamza: w diablo 1 potwory raz zabite nigdy się nie odradzały - dopiero w D2 po każdym wczytaniu sejwa pojawiały się na nowo (z wyjątkiem niektórych miejsc które można było na stałe oczyścić)
  • Odpowiedz
@wielooczek: Z ciekawości wziąłem obejrzałem komentarze z gameplayu F2 Roja i nie sądziłem, że tamta widownia nie jest aż tak #!$%@?... i jaki F2 jest śliczny ()
  • Odpowiedz
but I’ve since gone back to check out Black Isle’s original works on PC


@jamnig: Pewnie sprawdził wyłącznie na YouTubie i być może jest autorem jednego z komentarzy na screenie xD
  • Odpowiedz
bo skradanie było wykonane idiotycznie lub wzrok potwora był całkiem pozbawiony realizmu, czyli widział jak cyklop, który do oka miał przyklejoną pustą rurę i widział tylko na wprost, zero na boki.


@Hamza: xD
A w Skyrim to co niby było? Jak miałeś dobrego skilla skradania to wybijałeś wszystkich z łuku stojąc 5 metrów koło nich. Wszystko zależy od statystyk.
  • Odpowiedz
wróg stoi od ciebie 2 kratki (2 metry), ty masz karabin z celownikiem


@Hamza: gdybyś zamiast bóldupić i płakać trochę poczytał o mechanikach gry to byś wiedział, że np w takim falloucie czy JA karabiny snajperskie miały minimalną odległość z której celność nie miała kar za zbyt bliski cel - raz że #!$%@? się strzela ze snajperki przez lunete 20x do celu oddalonego o 2metry bo jak tu przycelować jak
  • Odpowiedz
@Wolvi666:

nie rób #!$%@?, z logiki

Napisał gość, któremu podoba się Fallout 3 i nie widział tego wielkiego nagromadzenia robienia "#!$%@? z logiki" na megabajt XD

I wyborny przecinek Milordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz