Wpis z mikrobloga

@ruszka: Ty? Przeciwnik znizania sie do poziomu? On bral w tym udzial... i nie z przypadku a swiadomie i dlugo... A na koniec, sprzedal jak smiecia. Dziwnie to brzmi od ciebie.
  • Odpowiedz
@empeash:

3 miesiące, gdzie twierdzi, że na początku o tym nie wiedział, a potem go zmanipulowała. Kwestią dyskusyjną jest w jakim stopniu ona sobie go owinęła wokół palca i jak długo można takie coś ciągnąć żeby nie wyjść na śmiecia - natomiast co do powiedzenia facetowi o wybrykach jego dziewczyny nie mam żadnych wątpliwości, że jest to dobre postępowanie.
  • Odpowiedz
Ej białorycerzyki, ale ogarniacie że to ONA się puściła poza związkiem a on nawet nie zna tego kolesia, a zrobił mu przysługę choć nie musiał. Nawet sobie nie wyobrażacie ile facetów kończy z takimi szmatami, po 2 latach dziecko szybki rozwód i baba ustawiona.

Ja wyznaję zasadę, że dziewczyn krótko nie trzymam, jak ma się puścić to się puści, i żadna jeszcze nie kontynuowała znajomości z kimś kto otwarcie do niej podbijał
  • Odpowiedz
@Pieszy_Easy_Rider:
Ilu obrońców moralności tutaj, nie spodziewałem się. ;)
Dobrze zrobiłeś, umów się jeszcze z typem na browar, co by mu oslodzic trochę rozstanie...chociaz spotkania facetów którzy ruchali tą samą łaskę są na ogół krępujące ;)
  • Odpowiedz
@Pieszy_Easy_Rider: BAIT na 100%. Ty jesteś typkiem co napisał "z prawej strony na niebiesko". Screen jest zrobiony z osoby , która pisała tę wiadomość=czyli jakby to był twój screen to byś był " z lewej strony na biało". Na #!$%@? ON miałby CI wysyłać screeena? Błagał żebyś wrzucił to na mirko? :D :D ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pawel_je: samo to że powiedziałeś mu o tym, że jego dziewczyna ma bolca na boku jest ok - bo dzięki temu zaoszczędzisz kolesiowi straconego czasu. ale to, że to ty ją ruchałeś i Ci to odpowiadało przez 3 miesiące, to no cóż... jesteś cwelem :)
  • Odpowiedz