Wpis z mikrobloga

Mirki, i Mirabelki!
Byłem bolcem na boku. odpowiadało mi to, trwało to około 3 miesiące, i z czasem się urwało, bo chyba się nam to znudziło... po miesiącu już po fakcie napisał do mnie jej obecny koleś. i mam do was #pytanie czy mu dobrze napisałem?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
źródło: comment_4irqaLMgIMgbLV2va4NuDTTmO5rr4qW9.jpg
  • 127
@Poprawie: Bo on tak mówi xD

kobiety przecież nigdy nie mają ochoty przerżnąć kogoś przystojnego, kogoś z fajną dupą, czy nie wyobrażają sobie co by robiły z kimś w łóżku i nigdy nie próbują się z kimś umówić z czystej chęci kopulacji. Nie, nie, nie - to jest tylko i wyłącznie zajęcie mężczyzn. Kobiety jedynie mogą czekać aż ktoś łaskawie będzie chciał oczarować je swoim #!$%@?.

xDDDDDDDDDDDDDD
kobiety przecież nigdy nie mają ochoty przerżnąć kogoś przystojnego, kogoś z fajną dupą, czy nie wyobrażają sobie co by robiły z kimś w łóżku i nigdy nie próbują się z kimś umówić z czystej chęci kopulacji. Nie, nie, nie - to jest tylko i wyłącznie zajęcie mężczyzn. Kobiety jedynie mogą czekać aż ktoś łaskawie będzie chciał oczarować je swoim #!$%@?.


@Internatka: zalicza facet, kobieta się puszcza, wiesz dlaczego?

bo facet o
I ten #!$%@? przewijający sie argument, suka nie da pies nie weźmie. Wszystko jest kwestia poświecenia i środków i tak oto nie ma kobiet nie do zdobycia. A ci którzy tutaj tak prawienie piszą jaka to #!$%@?, jak kolega dobrze zrobił, jak to szmaty trzeba tępić itp. Najcześciej beda #!$%@? bo ich #!$%@? pycha nie pozwoli im dostrzec pewnych sygnałów, ze jest złe. Nie zapomnijcie, ze monogamia nie jest naturalna i ze
@Poprawie:

@HrabiaZet: Nie bardzo rozumiem, dlaczego mężczyzna nie może być zaliczony.


No może, jak jest zdesperowanym przegrywem to "bierze" cokolwiek mu się trafi a byle szmata robi z nim co chce.

@Internatka:

@Poprawie: Bo on tak mówi xD

kobiety przecież nigdy nie mają ochoty przerżnąć kogoś przystojnego, kogoś z fajną dupą, czy nie wyobrażają sobie co by robiły z kimś w łóżku i nigdy nie próbują się z
@HrabiaZet: wybacz, ale troche nie ogarniam przeskoku między tematami.

Mój wpis był o tym, że zdobyć drugą osobę może zarówno kobieta jak i mężczyzna, bo kobiety też mają potrzeby. Mówiąc prostym językiem: zaliczyć kogoś może tak kobieta jak i mężczyzna.

Twój wpis był o "jednorazówkach" - konkretnie o kobietach, ale szczerze to nie wiem, czy jakakolwiek szanująca się kobieta będzie chciała mieć faceta, który pakował penisa we wszystkie możliwe laski.
Gloryfikacja
@Internatka:

kobiety przecież nigdy nie mają ochoty przerżnąć kogoś przystojnego.


masz na myśli jakieś zabawy z dildo?:D chyba tylko wtedy kobieta może kogoś przerznąć xP bo skakanie po bolcu to ciągle tylko skakanie po bolcu xD
@Pieszy_Easy_Rider: A ja uważam, że nie jesteś niczemu winien. To wszystko jej wina i sprawa między nim a nią. Jej lojalność nie zdała testu - gdyby nie ty, to puściłaby się z kimś innym. Ona jest gówno warta, ale ty w niczym nie zawiniłeś - taka jest moja opinia.
@Poprawie: no jednak męskie ruchy w trakcie seksu trochę bardziej przypominają akt rżnięcia drzewa przy użyciu piły niż ruchy żeńskie:D choćby z samej poziomej płaszczyzny w której się odbywają np w pozycji na pieska:D stąd to wyrażenie wydaje mi się dziwaczne w ustach kobiety:D to tak jakby mówić, że facet robiący kobiecie minetę "obciągnął jej" albo "zrobił loda" xP zresztą mówicie se jak chcecie, ja się z tym nie spotkałem nigdy