Wpis z mikrobloga

@Pieszy_Easy_Rider: ooo, stary - piękną gównoburzę rozpętałeś. Tyle spiętych dup co przy epidemii jakiejś egzotycznej sraczki. A prawda jest taka: jak laska miała zdradzić to i tak by zdradziła więc to nie twoja wina. Pozdrawiam!

  • Odpowiedz
@Pieszy_Easy_Rider: Miałem podobnie. Do dziś sądzę, że sorry, ale to nie ja/my mielismy partnera więc czemu ja mam się za nią tym przejmować skoro to był seks "bez przyszłości". Ty nikogo nie zdradzałeś. Tym bardziej, że nie wiedziałeś.
  • Odpowiedz
@mbylewska12:
W opisanej tutaj, czysto hipotetycznej sytuacji (bo bardzo mozliwe, ze to bait), sprawa NIE rozbija sie wylacznie o czysta, prosta logike. Wbrew temu, co tam sobie piszesz, ten temat to NIE jest "rozprawa logiczna" i wcale nie musi nia byc. Podmiot liryczny atakowany jest na podlozu moralnym, a nie logicznym.

Sama moralnosc NIE jest prosta sprawa. Jako ludzie mamy wrazenie, ze ona istnieje, ale trudno jest nam ja zdefiniowac, szczegolnie bez odnoszenia sie do szerokich aksjomatow, zwiazanych np. z istnieniem Boga.

Niemniej jednak, proby zdefiniowania agnostycznych zasad moralnych jak najbardziej istnieja i wsrod tych zasad czesto znajduja sie takie jak wspomniane wczesniej "nie rob drugiemu, co tobie niemile" lub "postepuj tak, jakbys chcial, zeby
  • Odpowiedz
@mbylewska12:
TL;DR
1. To NIE jest spor czysto logiczny, tylko moralny (moralnosc jest bardziej skomplikowa od elementarnej logiki).

2. Nawet zgodnie z surowa logika, Twoje rozumowanie ma luki, tj. kolejne punkty biora sie z dupy, a nie z poprzednich
  • Odpowiedz
jej instynkt podpowiadał zeby go zaliczyć


@chanequa: Żeby co zrobić? Jak już to Ty możesz być "zaliczona", nie na odwrót :) Tym się różni człowiek od zwierzęcia, że oprócz kierowania się instynktem powinien korzystać jeszcze z rozumu, wyznawać jakieś wartości, nie krzywdzić ludzi którzy mu ufają i wiedzieć przynajmniej czym są podstawowe pojęcia takie jak godność, honor, szacunek do samego siebie. #!$%@? się w główkach co niektórym różowym oj #!$%@?...ale
  • Odpowiedz
@Pieszy_Easy_Rider: bk z tych co Cie wyzywaja bo mają ból dupy dlatego ze zawsze byli #tfwnogf i nigdy nic innego niz ręki nie zaruchali. A teraz wielkie poruszenie bo ktoś sobie zaruchał babkę co ma faceta. Bez jej zgody nic by sie nie wydarzyło więc niech wyciągną zwiazki
  • Odpowiedz