Wpis z mikrobloga

@Poprawie: Bo on tak mówi xD

kobiety przecież nigdy nie mają ochoty przerżnąć kogoś przystojnego, kogoś z fajną dupą, czy nie wyobrażają sobie co by robiły z kimś w łóżku i nigdy nie próbują się z kimś umówić z czystej chęci kopulacji. Nie, nie, nie - to jest tylko i wyłącznie zajęcie mężczyzn. Kobiety jedynie mogą czekać aż ktoś łaskawie będzie chciał oczarować je swoim #!$%@?.

xDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
kobiety przecież nigdy nie mają ochoty przerżnąć kogoś przystojnego, kogoś z fajną dupą, czy nie wyobrażają sobie co by robiły z kimś w łóżku i nigdy nie próbują się z kimś umówić z czystej chęci kopulacji. Nie, nie, nie - to jest tylko i wyłącznie zajęcie mężczyzn. Kobiety jedynie mogą czekać aż ktoś łaskawie będzie chciał oczarować je swoim #!$%@?.


@Internatka: zalicza facet, kobieta się puszcza, wiesz dlaczego?

bo facet
  • Odpowiedz
I ten #!$%@? przewijający sie argument, suka nie da pies nie weźmie. Wszystko jest kwestia poświecenia i środków i tak oto nie ma kobiet nie do zdobycia. A ci którzy tutaj tak prawienie piszą jaka to #!$%@?, jak kolega dobrze zrobił, jak to szmaty trzeba tępić itp. Najcześciej beda #!$%@? bo ich #!$%@? pycha nie pozwoli im dostrzec pewnych sygnałów, ze jest złe. Nie zapomnijcie, ze monogamia nie jest naturalna i ze
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: wybacz, ale troche nie ogarniam przeskoku między tematami.

Mój wpis był o tym, że zdobyć drugą osobę może zarówno kobieta jak i mężczyzna, bo kobiety też mają potrzeby. Mówiąc prostym językiem: zaliczyć kogoś może tak kobieta jak i mężczyzna.

Twój wpis był o "jednorazówkach" - konkretnie o kobietach, ale szczerze to nie wiem, czy jakakolwiek szanująca się kobieta będzie chciała mieć faceta, który pakował penisa we wszystkie możliwe laski.
Gloryfikacja takich facetów ma miejsce tylko wśród innych facetów. Żadna szanująca się kobieta nie powie: "Mój mężczyzna jest taki wspaniały! zanim się poznaliśmy zaliczył każdą panienke w mieście! Czyż można wyobrazić sobie lepszego kandydata na
  • Odpowiedz
@Internatka:

kobiety przecież nigdy nie mają ochoty przerżnąć kogoś przystojnego.


masz na myśli jakieś zabawy z dildo?:D chyba tylko wtedy kobieta może kogoś przerznąć xP bo skakanie po bolcu to ciągle tylko skakanie po bolcu xD
  • Odpowiedz
@Pieszy_Easy_Rider: A ja uważam, że nie jesteś niczemu winien. To wszystko jej wina i sprawa między nim a nią. Jej lojalność nie zdała testu - gdyby nie ty, to puściłaby się z kimś innym. Ona jest gówno warta, ale ty w niczym nie zawiniłeś - taka jest moja opinia.
  • Odpowiedz