Wpis z mikrobloga

Mirki, serious problem. Mam sekretarke w biurze, troche sie jej spodobalem, caly czas mi smsy wysyla w postaci zdjec o jasnym seksualnym charakterze a na maila gify w tym temacie. Nie spoufalam sie nigdy w pracy z zadna kobieta, zle sie to konczy. Z charakteru jest troche suka, nie chce zeby byly z tego jakies problemy u szefa. Jak jej powiedziec, ze nic z tego?

#kiciochpyta #pracbaza #logikarozowychpaskow

  • 24
@BeardMan: Możesz np iść w kierunku jakiejś dewiacji, która ją zniechęci do kontaktów. Ryzyko takie, że też to lubi i wpadniesz głębiej w kłopot. Opcja B to gej. Opcja C masz dziewczynę (jakieś zdjęcia na dowód i ckliwe historyjki). Opcja D trochę chamska to pojedź jej że gruba/brzydka/głupia etc.
@tor_Arka: Seks to tylko seks, problemu z nim nie mam. Zalezy mi na tej pracy bardzo i obawiam sie, ze cos tu sie moze #!$%@?. Po drugie skad mam wiedziec, ze ona szefa nie puka xs
@archon: Ona jest sama w sobie jedna wielka dewacja, widac to po zdjeciach od niej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zeby ona jeszcze byla gruba i brzydka, typowa sekretarka, blondynka super cycki talia osy etc ( ͡° ʖ̯ ͡°)