Wpis z mikrobloga

@bocznica: to było porównanie co do wzrostu a nie polecane dla niej. A ja bardzo miło wspominam te moto. Do miasta kocur. Zwinne fajne. Po krawężnikach sie skakało. Na gumę tez wchodziło. Na 1 moto może być jak ktos ma A. I wygląd prze #!$%@?
@methanex: ma wszystkie wady singla, udaje SM a nim nie jest, dzwiek seryjnego wydechu to jest jakas #!$%@? porazka ;) Ale fakt, swietny do nauki, ogarniecia sie i poznania wogole jak to smakuje
@bocznica: miałeś FMX-a? Zanim kupiłem Dominatora, to myślałem nad nim. Ostatnio poznałem gościa, który na takim FMXie robił cuda, cudeńka - ale trochę go pomodził :P
@bocznica: ja byłem bliski zakupu FMX-a - skonczyło sie na Dominatorze, bo silnik ten sam ale niezdławiony. No teraz szukam bardziej prawilnego supermoto, bo ten FMX to taki funbike a nie SM.
@LudziePulpety: ewentualnie romet soft chopper lub ogar cafe. Na pierwsze motocykle idealne, . Tanie w zakupie, zostanie ci na dobrą kurtkę i portki z kevlarem , bezawaryjne i w razie gleby naprawisz za grosze.
@LudziePulpety: co ty. Jak kupisz nowy to pamiętaj tylko żeby go podokręcać, powklejać te bardziej newralgiczne śruby na klej do gwintów i nic się mu stać nie powinno. Ja przejechałem przez sezon ponad 8 tyś km, parę rzeczy mi odpadło,w tym lusterka, ale koszta części są tak śmieszne że szok. Silnikowo to sprawdzona konstrukcja, silnik 156fmi , przebiegi 50-60 tys km bez remontu. Soft chooper jest bardzo wygodny, mam 185 cm