Wpis z mikrobloga

@biczplis: ja rozumiem, ale w przypadku tego komiksu potrafię zrozumieć też pozytywne skojarzenie z tym słowem.
A jeszcze co do aktora, to ma zbyt lalusiowatą twarz, nie tak go sobie wyobrażałam na żywo ;/
@biczplis: Tak bardzo chciałem żeby to się udało... Cassidiego gra jakiś typ jak z filmów klasy Z, Kaznodzieja wygolony po bokach jakby miał zaraz występować w tapmadel, Tulip nawet mi się nie chce komentować a do tego jakiś słaby bad guy i brak Johna Wayne'a. Mam nadzieję, że chociaż święty od morderców się pojawi później...
@biczplis: Mój boże, co oni zrobili... Jak tylko przeczytałem że główną rolę dostał Dominic Cooper to już wiedziałem że AMC celuje w średniaka. No i zrobili to samo co NBC z Constantine - tania adaptacja znanaego komiksu. Byle fani komiksu oglądali to hajs będzie się zgadzał.
@biczplis: Jak z Constantine. 4 odcinek miał znacznie gorsze ratingi. Z tym że Constantine nadal oglądało się w miarę przyjemnie. Tzn. nie odbiegało to jakoś strasznie od komiksu. Preachera zabiją słabi aktorzy i liczne zmiany względem komiksu. W sumie to spodziewam się spektakularnej klapy już po drugim odcinku.
@Gert: Ja rozumiem, że porywanie się na ekranizację Kaznodziei to szaleństwo (nawet HBO odpuściło), ale skoro tak to niech zostawią ten pomysł w spokoju, a nie zrobią drugiego Wiedźmina.