Wpis z mikrobloga

Oj tam. Moja seria historycznych ciekawostek nie cieszy się tak dużym powodzeniem, to podzielę się z Wami poradą, którą napisałem parę miesięcy temu. Może się komuś przyda. Jedziemy.

Chciałbym Wam bardzo polecić wolontariat jako sposób na znalezienie drugiej połówki :). Plusy:

- Znajdujesz się od razu na bardzo uprzywilejowanej pozycji tylko dlatego, że w ogóle zapisałeś się do wolontariatu. Z automatu jesteś postrzegany jako wrażliwy, ale także skory do działania, energiczny, konkretny facet.
- Jednocześnie masz dużą pewność, że spotkane tam dziewczyny to niepozbawione empatii i ogarnięte osoby.
- Praktycznie zawsze więcej jest w takich miejscach dziewczyn, niż facetów.
- Jest naprawdę sporo okazji, by razem spędzić czas i poznać się lepiej z różnymi osobami.
- A w najgorszym przypadku, jeśli nie uda Ci się nikogo znaleźć, zrobisz coś dobrego dla innych. :)

Myślę, że wielu z Was znajduje się w sytuacji, w której sam byłem parę miesięcy temu: jesteście inteligentnymi, ciekawymi ludźmi, ale zwyczajnie nie wiecie, nie macie gdzie szukać kandydatki. Wiem, jakie to frustrujące, gdy ma się świadomość, jak wiele mogłoby się zaoferować drugiej osobie, ale nie ma się takiej możliwości. Kiedyś kolega polecił mi, bym spróbował z wolontariatem, taka luźna sugestia, ja podchwyciłem i poznałem naprawdę fantastyczną dziewczynę, z którą jestem już 10 miesięcy.

Niedługo zaczyna się Szlachetna Paczka. Polecam.

#tfwnog #wygryw #przegryw #stulejacontent #rozowepaski #zwiazki
  • 2