Wpis z mikrobloga

@dzikiwonsz: Nie tylko po screenach - te hiszpańskie screeny są od Meksykanina, który napisał m.in.:

- Nowy Power Armour ssie
· Jak to zwykle bywa przy wielomilionywch tytułach AAA, tekst dialogów nie odpowiada kwestiom wypowiadanym przez aktorów (Age of Decadence i Underrail FTW)
·Można zadać tylko jedno pytanie poszczególnym NPC (nie wiem na ile to sprawdzone info, ale jeśli to prawda to będzie gorzej niż źle)
·Gdy NPC pyta się
Aaa... To Meksykanka. Jej dalsze komentarze:

-Podjęła się zadania, które można było rozwiązać dyplomatycznie. Odpowiedzi były na pomarańczowo i czerwono (mała i bardzo mała szansa sukcesu). Prowadzenia za rączkę ciąg dalszy.
-Wysoka charyzma nie odblokowuje nowych opcji dialogowych, generalnie ma bardzo małą przydatność
-Uratowała NPC-a, który następnie spytał ją skąd wiedziała gdzie jest. Opcje odpowiedzi brzmiały "nie mów", "powiedz i spytaj sięo jego przeszłość" (całe dwie!). Wybrała opcję #2 po czym nie
Bethesda_sucks - Aaa... To Meksykanka. Jej dalsze komentarze:

-Podjęła się zadania...

źródło: comment_0nypP1tjr1P4CCWfhnU3DGxHj7kGWgRW.jpg

Pobierz
@Bethesda_sucks: Niezupełnie brak frakcji - wspomniał że spotkał się obecnie z dwoma, ale nie na poziomie tych z New Vegas (brak sytemu reputacji już boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Z resztą z archievementów wynika że będą co najmniej 4.
@Bethesda_sucks: Dlatego nie kupuje się preorderów. Ja ostatnio zainstalowałem NV bo chciałem zobaczyć jak wygląda po dodaniu modów z teksturami i postaciami i przyznaję, że jest nie najgorzej. Podejrzewam, że NV + mody będzie ciekawszy niż F4.

A swoją drogą tak zachwalasz Underrail a póki co żadnych nowych wiadomości od twórcy gry nie ma i nadal wisi ona w Early Access. Wiem, że miał 3 tygodniowe wakacje, ale zaczął je w
@Raffael: Na razie żadna wiadomość o Underrail nie ma sensu bo i tak zostałaby przyćmiona przez Fallouta 4, a tak może nawet jakieś mainstreamowe media podchwycą temat. Ale ma wyjść w pierwszym kwartale 2016 roku.

Jeśli chodzi o AoD, drogie nie jest ja na taką grę (założę się że płaciłeś więcej za wiele znacznie gorszych), a min-maxowanie jest niepotrzebne chyba, że chcesz stworzyć hybrydową postać i bić rekordy. Grę można przejść