Wpis z mikrobloga

-"A po co mi rodowód?!" - mówisz. - "Nie kupuje się przyjaciela dla kawałka papieru". -"3 tysiące za psa? Chyba cie #!$%@?. Na allegro kupiłem za 500". Trzeba być idiotą,żeby wydać 3 kawałki za psa". A JA CI POWIEM,ŻE TO TY JESTES IDIOTĄ. A TA MŁODA SUCZKA NA PLAKACIE TO TWOJE DZIEŁO! I WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY KUPILI "RASOWEGO PSA PO OKAZJI" BEZ JAK TO MÓWISZ KAWAŁKA PAPIERU, KTÓRY ZALEGA W SZUFLADZIE.

Znalezione na fb, warto aby trafiło do szerszego grona
#psy #smiesznypiesek #zwierzaczki #januszebiznesu
robertx - -"A po co mi rodowód?!" - mówisz. - "Nie kupuje się przyjaciela dla kawałka...

źródło: comment_zXX91iE5UmV0Z34n6OJvSUzoFTkF0ZUZ.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@kasik913: "jak #!$%@? mozna dać 2 tys. za psa"? Powiedział Janusz chowając do kieszeni Iphona 6s...( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak mi przyszło do głowy :) Ludzie często na rzeczy duzo bardziej błache potrafią wydać grube pieniądze, ale przy wyborze psa to kazde 100zł się liczy...
  • Odpowiedz
@kasik913: ja dałem 2 tys. za kota, właściwie to 4 tys. bo wziąłem 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Też komu nie powiedziałem ile kosztowały to sie za głowę łapali w tym kolega który potrafi #!$%@?ć 1,5k jednej nocy, a jak kupisz kota to masz przyjaciela na ~15 lat.
  • Odpowiedz
@emipk505: członkiem zkwp może być właściciel kundelka albo i ktoś, kto nie ma psa. Wiec to o niczym nie świadczy. Najważniejsze, aby MIOT był zarejestrowany a co za tym idzie, rodzice miotu spełnili wymagania i posiadali uprawnienia hodowlane. Niemożliwe jest, aby tak młoda suka je posiadała i do tego tak często miała szczeniaki pod skrzydłami zkwp. Podejrzewam, że to jeden z wałków pseudohodowcy, żeby szczeniaki szybciej sprzedać. Nie wszystkie hodowle
  • Odpowiedz