Wpis z mikrobloga

Też tak macie?
Dzisiaj wyciągnąłem z piwnicy stare adiki oraz lekko poremontowe spodnie z odklejoną kieszenią. Z szafy wykopałem uniseksową, przydługą kurtkę po moim byłym lekko p-----------m różowym. Zarzuciłem wdzianko na siebie i wyszedłem wieczorkiem na miasto.
Małe miasteczko 50k ludności. Mało kto mnie zna, bo długo tutaj nie mieszkałem. Udałem się w dalsze rejony w celu zakupienia alko. Wchodzę do sklepu, oczywiście dwie młode ekspedientki nie odpowiedziały na moje "Dobry wieczór", spojrzały jakoś krzywo na moją nieogoloną facjatę. Dobra, idę do lodówy i wyciągam dwie Perełki, schylam się i kątem oka widzę, że jedna kiśnie z odprutej kieszeni.. hehe. "Nie śmiej się, poczekaj na finał" myślę sobie w duchu.
Podchodzę do lady i stawiam dwa piwa, różowy 6/10 mierzy moją gębę, bo coś nieznajoma ale przystojna.
"5.40" - rzuca jakaś zniechęcona..
"To ja poproszę jeszcze Jacka Danielsa, o tego za 94 złote." - odpowiadam..
I tu nastała istna metamorfoza różowego, na buzi pojawił się serdeczny uśmiech, przypomniała sobie o słówkach "proszę" i "dziękuję" .. jej głos nabrał słodkiego, przyjacielskiego tonu.
"Płacę kartą". Wzięła kartę i zerknęła na nazwisko. Wpisałem pin i zielony.
Wpatrywała się w moje oczy, jej spojrzenie zdradzało, że na coś czeka..
"Nikt Cię stąd nie zabierze.." rzuciłem oschle i wyszedłem.

Kisnę z waszej mentalności. Mam 33 lata, dobrą robotę i własne mieszkanie. Cieszę się pięknym życiem kawalera, oby jak najdłużej.. Pozdrawiam.

#coolstory #truestory #logikarozowychpaskow #c-----------l
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może po prostu dziewczyna lubi dobry a-----l i szanuje pobratymców, wiadomo, a wybór pereł niezbyt o tym świadczył, więc ufff, jednak w porządku człowiek, poprosił o Jacka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ajuto00:
cooo? Perełka Mocna perłą wśród piw.. daje dobrą wesołą najebkę.. a nie jak te lagery i inne homoniewiadomo..
Będę chciał festiwalu smaku, to pójdę do dobrej knajpy, albo do nowej budy z kebsami..
p--o
  • Odpowiedz
dałem plusa i pokazało, że plusów jest tyle ile było - ktoś się rozmyślił. w sumie po przeczytaniu gównoburzy też mi to chodziło po głowie. c--j tam


@noekid: bądź soba.. ważna pierwsza reakcja. Chcesz zabrac mnie plusika, to zabieraj.. nikt Ci tego nie policzy, ale czy jaj Ci nie ubędzie? ;) good choice
  • Odpowiedz
uwierz mi, ze wyglądając jak menel udało mi się poznać zajebistą laskę, szaloną kuchni i zapewne w łożku, 23 punkty na 10.. był jeden problem, była świadkową jechową i musiałbym zmienić dla niej cały system wartości dalekiego wschodu. coś tam pisałem o tym wyżej.


@banbuko: No jeśli wziąłeś od niej Strażnicę, to nic dziwnego, że chciała z Tobą rozmawiać o Jezusie. Tak trochę średnio zajebista, skoro dla niej musiałbyś wejść
  • Odpowiedz
@ajuto00:
Żadnej strażnicy mi nie wciskała. Normalna wyluzowana laska, zero nawijek o bogu i jezusie, chyba że zapytasz.
Od pokoleń tkwi w tym środowisku, więc dla niej facet "spoza układu" wiązałby się z totalnym wykluczeniem z tego świata, rodziny i znajomych.
  • Odpowiedz
@banbuko:

Edit: fałszywe różowe paski mogę pobić do nieprzytomności.

taa już widać że leczysz kompleksy. Nikt poważny i zdrowy psychicznie by czegoś takiego nie napisał.
  • Odpowiedz
@Banek3000:
No to błysnąłeś.. raczej nikt zdrowy psychicznie nie ma takich odpałów jak w tej historii, gratuluję spostrzegawczości.
Facjatę mam taką, ze nie tylko kobiety oglądają się za mną.. a ze studiowałem w Poznaniu #pdk to mam lekki uraz do "zadbanych panów" Gapi się to a w najgorszym przypadku zagaduje. Tolerancja tolerancją, ale niech lepiej mnie omijają.
Edit: a powaga zabija, powoli..
  • Odpowiedz