Wpis z mikrobloga

Godzina 5:30, pod drzwiami centrum handlowego ustawia się grupka ludzi. Czekają na otwarcie sklepu mięsnego. Sklep pracuje od 7:00. Mentalna komuna...
Nie ogarniam tego, po co oni to robią. Przecież mięsa w sklepie nie braknie, a poza tym gadałem z pracownikami i wiem, że oni mają zamówienia. Jak otworzą się drzwi, to skończą się heheszki i zacznie brutalna walka o pierwszeństwo przy kasie...

Kiepskie zdjęcie załączone.

#pracbaza #bekazpodludzi
S-Type - Godzina 5:30, pod drzwiami centrum handlowego ustawia się grupka ludzi. Czek...

źródło: comment_UOmkSp9Fsgp4QGrfoWRnx5oshVkydW6B.jpg

Pobierz
  • 15
@S-Type: To moze zapytaj ich po co stoja? Moze jada do pracy i chca sobie kupic wedline albo zona im kazala z rana jechac bo sama nie moze wyjsc pozniej do sklepu po jedzenie...nie wiem ale tylu kretynow chyba na raz nie stoi..jakis powod musi byc.
@mwitbrot: Zamówienia Mireczku, zamówienia, które moi pracownicy wyrabiają już od 4:30. A ci ludzie są ikoną tego miejsca. Swoją drogą mieszkają po drugiej stronie ulicy. Największą bekę cisną z nich dziewczyny z mięsnego. To one wyjaśnił mi cała tą sytuację.
@S-Type: Ooo obok mojego starego mieszkania xD
Nie wiem jaka przyczyna jest tam bo w okolicy jest z 10 mięsnych i Tescoextra, ale w mojej obecnej lokalizacji np. Jest cały jeden, w którym nigdy nie ma mielonego ani polędwiczek z kurczaka i dwie piekarnie gdzie kolejki wychodzą na ulicę.
Więc często widzę kolejki juz od rana bo potem jeszcze gorzej się dopchnąć.