Wpis z mikrobloga

@JestemKaspi: Jak widać niewiele trzeba, żeby coś fajnego zrobić - ale za to właśnie lubię tę firmę :) Codziennie chce się przyjść do fabryki, bo codziennie jest coś fajnego. Jak praca staje się przyjemnością to przestaje być pracą :)
@JestemKaspi: Jestem tam szczęśliwym programistą z ponad półtorarocznym stażem :) Ale często opowiadam o firmie na targach i konferencjach - zresztą uważam, że takim miejscem pracy warto się chwalić :) Jeśli przy zupełnej okazji kogoś namówię na aplikowanie do nas to tym lepiej dla mnie i dla firmy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@canto: nie zawsze, ale często firmy które chwalą się dodatkami w postaci kawy, jedzenia, herbaty, itp. płacą kiepsko, dlatego muszą probować reklamować się w inny sposób. Tak poza tym, cytat skądś który sobie nawet dawno temu zapisałem bo mi się spodobał, dodałbym do niego właśnie te dodatki w postaci jedzenia i wyjść integracyjnych czy co tam teraz jest modne:

Sugeruję wyobrazić sobie Słońce widziane z orbity Merkurego, a następnie dupę tej
@canto: Zdecydowana większość, jeśli nie wszyscy u nas zatrudnieni są na pełne UoP lub B2B - nie wiem skąd tam taka opinia, chyba ktoś czarny PR robi :)

@xetrov: Nie zgadzam się z Tobą, pracowałem już w kilku firmach i satysfakcja z tego co robię jest nie mniej ważna niż zarobki.

Jeśli ktoś uważa, że atmosfera, warunki pracy i wyzwania nie są ważne to chyba dopiero zaczyna swoją karierę albo
@vegat: nie do końca. Najpierw mają być pieniądze, to jest podstawowa i jedyna niezbędna sprawa. W kilku firmach już pracowałem, w kilku nie chciałem, zawsze tego typu sprawy w dużym uproszczeniu wyglądały mniej więcej w ten sposób:

- noo mamy super warunki, dajemy medicovera (ekwiwalent 200 pln miesięcznie), przekąski w pracy (~200 pln miesięcznie), multisport (100 pln miesięcznie), służbowy rower (ja wiem... 100 pln miesięcznie?) i kawę/yerbę (50 pln miesięcznie).
-