Wpis z mikrobloga

to sushi to dopiero się ludziom udało xD
Majstersztyk #!$%@? biznesu, jak sprzedać trochę ryżu, jakieś gówno algi do zawijania i trochę ryby za 80zł xDD
A pomyśleć że to jedzenie #!$%@? biedni azjaci bo na nic innego nie było ich stać xD

Hurr durr patrzcie jaki ze mnie hipster zawiadaka #!$%@? sobie ryż z rybą za 80zł, SŁYSZYSZ #!$%@? 80ZŁ

Co za bieda umysłowa xD
Z fartem
#sushi #jedzenie #heheszki #truestory
  • 43
  • Odpowiedz
@Daiquiri:
Słyszałam ale jeszcze nie byłam, więc nie mogę niczego powiedzieć. Ale zajmuje chyba jedno z pierwszych miejsc w rankingach na Tripadvisor, więc musi być dobre :)

To co budzi moje wątpliwości to to, że Szwejk do którego miesiąc temu chodziłam prawie codziennie też zajmuje tam wysoką pozycję a tylko raz jadłam tam coś naprawdę dobrego... :( Więc nie zawsze na Trip Advisor są wiarygodne dane. Postaram się iść w przyszłym
  • Odpowiedz
@szalonenozyczki: Mając za sobą kilka lat pracy w gastro, a kolejnych kilka trochę bardziej świadomego jedzenia, opinii w serwisach typu zomato, tripadvisor etc. nie czytam w ogóle - z wielu względów nie ma sensu. Od pewnego momentu to już tylko rekomendacje, stąd i Was o suszarnie pytam :) Wabu naprawdę lubię, ale mam tę przypadłość, że jak się przywiążę do jednego miejsca, to je idealizuję i potem gdzie indziej nie smakuje,
  • Odpowiedz