Wpis z mikrobloga

Szukam banku gdzie prowadzenie konta i karta zwykła debetowa będzie kompletnie nic nie kosztować totalne 0zł za prowadzenie i wypłaty w bankomatach itd jest coś aktualnie?
#banki #kontabankowe #praca
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ykuleczka: ja mam mbank i zadnych oplat, ani za prowadzenie, ani za karte, ani za przelewy. Jedyny "minus" to wyplaty za darmo tylko z eurenetu, eurocashu itd. Ale ze glownie place karta, to zaden problem, a tych bankomatow i tak jest w Polsce od z-------a
  • Odpowiedz
@FenomenON: 5 zeta płacę za wszystkie bankomaty i drugie 5 zeta mi pobiera za kartę. Śmiech na sali, a nie żadnych opłat, chyba że jak plebs chcesz wypłacać tylko z wbk. Kilka lat temu było lepiej, teraz mBank to bieda
  • Odpowiedz
@ykuleczka: no to widocznie c-----o trafiles, ale nie mozna miec wszystkiego za darmo, coz. I nie tylko wbk a jeszcze te wszystkie eurobankomaty jak pisalem. I czemu jak plebs? Rozwin mysl
  • Odpowiedz
@FenomenON: Nie trafiłem c-----o, mam tam konto odkąd zacząłem studiować czyli w 2010 roku. Wtedy za nic nie musiałem płacić. Czemu jak plebs, a dlatego że nawet w samym Poznaniu gdzie króluje WBK często jestem w sytuacji że nie ma ani tego, ani Euro więc korzystam z pierwszego lepszego. Rozumiem że za to płacić muszę te 5 zeta, spoko, ale za prowadzenie karty opłata? (wcześniej tego nie było) co chwile
  • Odpowiedz
@ykuleczka: konto <30? Tez zakladalem wtedy co ty, mi pobieraja bo nie spelniam wymogu wplywu jakiejs tam kwoty na konto co miesiac. C-----y bank, nie polecam
  • Odpowiedz
@lichwiarz: bez względu na wiek i bez względu na aktywność w korzystaniu z konta i karty, wszystko za zero (konto, karta, przelewy, bankomaty) możesz mieć jedynie w Banku Smart.
W Volkswagen Banku jest podobnie, ale tam darmowe wypłaty z bankomatów są wyłącznie wtedy gdy wypacasz jednorazowo ponad 400 zł.
Reszta banków wymaga jakiejś aktywności. O ile samo konto np. w ING, Inteligo, BPH jest darmowe, o tyle wydawana karta wymaga
  • Odpowiedz