Wpis z mikrobloga

Bądź mno:

1. w #pracbaza rozwal paleciakiem prowadnice od bramy zewnętrznej.
2. uff jakimś cudem udaje ci się to naprawić.
3. w drodze powrotnej jakiś baran wyskakuje ci na drogę
5. mijasz go dosłownie na 5cm, zawał level over 900.
6. parkujesz przy chodniku nie daleko skarbówki(między blokami) bo musisz oddać jakieś papiery.
8. wracasz do samochodu a tam 2 łebki z SM stojo przy twojej furze - No pięknie! Mandat jak nic!
9. udaje ci się dogadać i kończy się na upomnieniu.
10. wracasz do domu i na wjeździe do garażu zahaczasz nadkolem o narożnik(pic rel)



btw. ile blacharz-lakiernik może przytulić baksów za naprawę tego nadkola(nadkole bardzo lekko wgniecione i w paru miejscach prześwituje goła blacha) ?

#motoryzacja #gorzkiezale trochę #coolstory #oszukujo #przeznaczenie #truestory
Arturrow - Bądź mno:

1. w #pracbaza rozwal paleciakiem prowadnice od bramy zewnętr...

źródło: comment_812nN2sEGabQjtOHS7UEZaEyzDJknVP4.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Veuch: robię tygodniowo ok. 1200-1500km i od 4 lat nie miałem żadnej obcierki/kolizji/wypadku aż do dzisiaj, musiało się nazbierać przez te 4 lata i wygrałem kumulacje. #tylewygrac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arturrow: #!$%@? to. To tylko furka i nie musi ładnie wyglądać. Ma jeździć. Chyba, że zamierzasz blachary wyrywać na nią no to trzeba lakierować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fura bez rysy to jak facet bez blizny :-P
  • Odpowiedz
@Kejran: Ja mam parę ocierek Jedne mniejsze drugie większe (pierwsze własne auto). Zabezpieczyłem tylko przed "rudą". Jak będę sprzedawać, a pewnie kiedyś będę to albo zrobię to albo zostawię i zejdę z ceny. Na czujniku lakieru i tak wyjdzie czy coś było robione, bo jak kupowałem auto to wyszło, że było parę "parkingówek", ale w końcu nie kupuję nowej fury, więc póki samochód nie jeździ bokiem to mam w dupie :-)
  • Odpowiedz