Wpis z mikrobloga

Ludzie co się #!$%@?ło. Umówiłem się wczoraj z loszką 8/10 do pizzerii. A że dziewczyna ta jest wegetarianką i wielką obrończynią praw zwierząt kazała mi zamówić pizze wegetariańską. Więc poszedłem złożyć zamówienie i zamiast powiedzieć: "Poproszę pizze wegetariańską" powiedziałem: "Poproszę pizze sytą" (szynka, boczek, kiełbasa, salami). Niestety nie zwróciłem na to uwagi. Kurdebele, przejęzyczenia bywają bardzo niebezpieczne XD Wróciłem zadowolny do stolika, wszystko z laską świetnie się układa, aż po 15 minutach przynoszą nam pizze. Dziewczyna na widok mięsa mało co palpitacji serca nie dostała. Powiedziała, że jestem największym gnojem jakiego spotkała i że życzy mi, żeby jakaś świnia mnie zeżarła, żebym zobaczył jak to jest, po czym oburzona wyszła. Może i troche żal, ale uchroniłem się przed kobitą z #!$%@?.
A i pizza cała moja! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pasta #coolstory #bekazwegetarian #heheszki
  • 32
  • Odpowiedz
@edgar_k: to że ktoś podchodzi bardzo emocjonalnie do swoich przekonań to jeszcze nie oznacza, że jest nienormalny, klasyką jest bardziej to, że u nas można mieć poglądy, ale najlepiej prywatnie. Moim zdaniem tam gdzie idzie o życie (a to bądź co bądź jest to sprawa życia, bo stworzeniu jakiemuś życie odebrano żeby pizza była syta) można za przeproszeniem drzwiami jebnąć.
  • Odpowiedz
@edgar_k: to że ktoś podchodzi bardzo emocjonalnie do swoich przekonań to jeszcze nie oznacza, że jest nienormalny


@awlam: ale szczerze mówiąc - nie wyobrażam sobie życia z wegetarianką, zwłaszcza reagującą w taki sposób (czyli że jej partner ma też żreć trawę). Wiem że to tutaj to #pasta, ale i tak nie zmieni to moich przekonań ;)
  • Odpowiedz
to że ktoś podchodzi bardzo emocjonalnie do swoich przekonań to jeszcze nie oznacza, że jest nienormalny,


@awlam: no ale to wlasnie to oznacza. Tylko dzieci moga sie rozplakac, jak ktos sie z nimi nie zgadza.
Ja rozumiem, ze ktos wybiera nie jesc miesa - i spoko. Ale jesli z powodu tego, ze inni to mieso jedza dostaje #!$%@? - no to przykro mi
  • Odpowiedz
@SimonTheSaint: Przeciez mozesz stworzyc na potrzeby mirko cos bardziej wyszukanego! Kolego! A tu taka liniowa historyjka bez suspensu... Zawiodlem sie na tobie, ale dam ci szanse! Ja lubie cos sprosnego! Napisz cos o piczkach i innych bezecenstwach!
  • Odpowiedz