Wpis z mikrobloga

Drodzy Koledzy - pisze do was odnosnie HIGIENY.

Mimo roku 2015 mam czasami wrazenie, ze Polacy wciaz mentalnie sa w czasach szarego mydla i podmywania sie w misce...

Stad moj post powinni przeczytac panowie i wziac sobie do serca jako MINIMUM higienicznego savoir vivre!

1. Budzimy sie rano przed szkoda/praca - BIERZEMY PRYSZNIC
2. Myjemy rano zeby - szczoteczka powinna byc wymieniana co miesiac na nowa
3. ZAWSZE zakladamy nowa bielizne: skarpetki, majtki oraz t-shirt
4. Wlosy myjemy co dwa dni - myte codziennie zaczna sie przetluszczac/zniszczymy je chemia z szamponow
5. Po pracy/szkole - bierzemy prysznic i wskakujemy w czyste ciuchy
6. Gdy idziemy do znajomych - zmieniamy skarpetki. Nikt nie chce wachac waszych zapachow po pracy.
7. Kladac sie spac - myjemy zeby i twarz
8. Myjmy czesto rece - zawsze gdy wychodzimy z toalety

KOSZTY: zel pod prysznic 7zl, szczoteczka do zebow 5zl, pasta do zebow 7zl, szampon 8zl

Wielopaki skarpet czy gaci mozna kupic na jakis targowiskach lub sieciowkach za grosze.

Prosze wiec pamietajcie! Moze tego dnia, gdy znow zalozycie stare gacie, lub nie umyjecie zebow, poznacie jakas panne i bedzie wstyd jak zniesmaczona da wam znac, ze jestescie zwyklymi smierdzielami.

Zacznijmy wreszcie dbac o siebie, bo ciagle narzekanie na smrod w komunikacji miejskiej mozna zaczac od siebie.

#oswiadczenie #polska #polakicebulaki #takaprawda
Pobierz Zyd_Suss - Drodzy Koledzy - pisze do was odnosnie HIGIENY.

Mimo roku 2015 mam czas...
źródło: comment_3BVTZGodg2O8XGwWNWYUcoxlQsn3yhcU.jpg
  • 62
A na #!$%@? się myć i przebierać po pracy? To już wolę przed pójściem spać wziąć prysznic.
No i jak mam kosmetyki na włosach to mam z nimi dwa dni chodzić?

Jesteś albo głupi, albo takiego udajesz.
Oto Polacy w pigulce!

Po co sie myc rano... Nie chce sie!!! Wystarczy raz przed snem. Przez noc jestem w prozni, wiec sie nie spoce...

Wracam z pracy, zdejmuje ze swoich syr trepy i do salonu wycierac mokre skarpety w dywan i cuchnac zonie czy dzieciom pod nosem swoimi syrami.

Bo tata jest czyscioszkiem! Tata sie myje raz przed snem, wiec poczekajcie az wybije 22 to zdejmie cuchnace po robocie skarpety i
@Zyd_Suss: z tym myciem głowy to Cię poniosło. Jak układam na pastę i lakier to mam czekać dwa dni zanim zmyję? :D A nikt mi nie powie, że mam matowe, połamane, z łupieżem czy co tam jeszcze pisałeś.
@Zyd_Suss: 1. Szczoteczki za 3-5 zl sa strasznie beznadziejne, krwawia mi po nich dziasla, mimo, ze kupuje srednie/miekkie. Musze wydac wiecej, ale prawda, trzeba regularnie je zmieniac na nowe.
2. Jak sie myje wlosy szamponami bez syfu, jakichs silikonow i innego gowna, to mozna uzywac go nawet codziennie. Czemu nie wspomniales o odzywkach do wlosow? Wlosy trzeba nawilzac.
3. Wychodzi na to, ze codziennie uzywasz NOWEJ bielizny. Dzien w dzien kupujesz
@Zyd_Suss: nie każdy #!$%@? w fabryce przy taśmie ;) ja np idę na 2-3-4 godziny posiedzieć za biurkiem, a buty kupuje takie, które nie składają się głównie z przetopionych reklamówek z biedronki ;)
@Zyd_Suss: najlepiej zmieniac bielizne co 15 min ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szczoteczek mam 31 w szafce co rano otwieram nowa i odkazam przed kazdorazowym uzyciem (no przeciez tylko zwierzeta nie myja zebow 6 razy dziennie...). Z glowa to jest takie moje hobby kiedy moge to zawsze umyje: no tak z 2 razy dziennie. No i oczywiscie zawsze prysznic przy okazji mycia glowy. Zawsze. Jak ide na dol
@Zyd_Suss: a zapomnialbym ( ͡° ͜ʖ ͡°) do mycia wlosow mam 4 szampony i 2 odzywki. Potem nakladam pianke, specjalny puder do zwiekszenia objetosci no i mozna nakladac gume. Czasem jakis lakier. Do ciala oczywiscie: na stopy naturalny wyciag z ciecierzycy wzbogacony witaminom B, uda myje specjlanym plynem do mycia ud, tors zaniedbuje od jakiegos czasu niestety i myje go razem z rekoma ;/ takim mydelkiem sprowadzanym