Wpis z mikrobloga

@Luka_Wars: o ile pamietam to za tego newsa o córce jakas gazeta musiała pisac sprostowanie bo to nie była kradzież. Nie wgłębiałem się w sprawe bo to na prawde nie ma znaczenia dla nikogo oprócz imbecyli xD
O ile tez wiem, to partie korwina były przez 20 lat utrzymywane ze składek sympatyków,członków i osobistych pieniedzy JKM'a ze sprzedazy swojej ziemi, zeby tylko dolozyc na kampanie. czesc kasy z parlamentu daje na
@Luka_Wars: tak, żeby być sprawiedliwym odnośnie tej "kradzieży". Koryna kupiła w jakimś Praktikerze czy czymś podobnym wiertarkę. W domu zorientowała się, że w pudełku nie ma wierter, które powinny być w zestawie. Poszła więc do marketu i z innego opakowania wyjęła sobie brakujące elementy i chciała z nimi wyjść ze sklepu. Fakt, postąpiła głupio i sam Korwin tez tak nazwał jej zachowanie, ale z drugiej strony nie była to typowa kradzież,
Nie wiem czy mieszkasz w Polsce czy w Burkina Faso, ale w naszym pięknym kraju większe markety posiadają coś takiego jak Obsługa Klienta i tam załatwia się takie rzeczy. Jakbyś kiedyś był w Polsce to pamiętaj o tym, bo trochę wiocha :)


@Luka_Wars: Co nie zmienia faktu, że nazywanie kogoś złodziejem z powodu wyciągnięcia wiertarki ze sklepu jest ostrą przesadą. Ironia - prawdopodobnie idea wyciągania 50% z naszych portfeli dla "spraw
@Luka_Wars: no ale jej sie to nalezalo i za to zaplacila, wiec troche nie pasuje (gorzej ze ciezko to udowodnic ze tego nie dostala w pudelku). Postapila idiotycznie, z drugiej strony znamy polskie realia i obslugi klienta, gdzie klient jest traktowany jak smiec i raczej by nie udowodnila ze tego nie bylo w zestawie. Mialem podobna sytuacje i w skrocie kazali mi sie pieprzyc. Chinczycy maja milion razy lepsza obsluge klienta
@Luka_Wars: no zaplacila za wiertarke z wiertlami, dostala bez wiertel, to chyba wiertla sie jej nalezaly. Co w tym niezrozumialego? Tak samo nalezal jej sie paragon, pudelko i wiertarka, tylko to wszystko dostala, wiec problemu nie bylo. Nie dostala wiertel za ktore zaplacila i ktore jej sie z tego powodu nalezaly. W teorii po pojsciu do obsługi klienta powinna takie wiertla dostać bo jak wspomnialem - nalezaly jej sie. Wybrala inna