Wpis z mikrobloga

@Luka_Wars: ale zaplacila za niego... Jak zaplace za wiertarke a zapomne jej wziac, a potem wroce i wezme to ja ukradlem? Nie... Oczywiscie sprawe powinienem wyjasnic a nie zabierac bez pytania bo wyglada to pewnie jak zlodziejstwo, mimo ze nim nie jest, bo za towar zaplacilem. Wiec powtorze sie: masz jeszcze jakies uposledzone pytania? Z checia odpowiem na wszystkie, bo nie sa zbyt trudne...
  • Odpowiedz
ale zaplacila za niego... Jak zaplace za wiertarke a zapomne jej wziac, a pptem wroce i wezme to ja ukradlem?


@Loloman: Jakim cudem możesz nie wziąć produktu, a za niego zapłacić przy kasie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chcę ciebie obrażać, ale teraz na prawdę myślę, że chyba nigdy w życiu nie byłeś w sklepie.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: normalnie... Zdarza sie to o dziwo bardzo czesto, chyba nigdy do sklepow nie chodzisz bo ja swiadkiem takich wydarzen bywalem nie raz (raz na pol roku gdzies, sam raz zapomnialem ale wrocilem 5 sekind pozniej bo sie skapnalem). Zaplacic, zagadac sie i odejsc. W marketach norma, w sklepikach osiedlowych norma...

Dawaj kolejne uposledzone pytania, wyjasnie wszystkie!
  • Odpowiedz