Wpis z mikrobloga

niesamowite to jest, #korwin miał naprawde dobrą kampanie, brak jakichś skandalicznych wypowiedzi ostatnio, dobrze wypadł na debatach, wszystko było naprawdę okej,
na fb / twitterze tysiące ludzi ze zdjęciami partii, ludzie namawiali znajomych, żeby głosowali na listę numer 4
wyobrażacie sobie innego polityka w Polsce o którego tak walczą ludzie i tak mu kibicują?:)
np. że ktoś sobie wstawia zdjęcie palikota, namawia znajomych do głosowania itp.

i mimo to, że trwa już ta walka Korwina 20 lat, do sejmu wchodzi #liroy od #kukiz
jest mi go szkoda
#wybory
  • 25
@Kraschau: ale kukiz nie miał mediów, a jakoś mamy liroya podobno :P
@gulamin: no widać nie wszystko było ok, korwin nie ma już żadnych szans, jest skreślony u zbyt dużej ilości ludzi, nie jest brany na poważnie,

@Marcines: no to też jest fakt,

ale przyjemne jest, że jest jakiś polityk, który pojawiając się gdzieś wśród młodych ludzi jest miło witany, np. na intel extreme masters był i z tego
@mOOd: no trochę walczyli, zobacz ile ludzi namawiało znajomych, głosowało, wydaje mi się, że on jest skreślony już u bardzo dużej części i go nie biorą na poważnie.
ale kukiz nie miał mediów, a jakoś mamy liroya podobno :P


@jimmyF: Ale nie miał też programu, był dla każdego. Raczej popatrz na Swetra i Zinderberga. Jak ich media rozdmuchały.
@jimmyF: Liczyłem, że się w końcu uda, a wyszło jak zwykle. Trzeba się pogodzić z faktem, że po tylu latach ataku medialnego nie odczaruje wizerunku oszołoma u prostych ludzi. Jako charyzmatyczna osoba ma ~400 tyś. stałego elektoratu w wyborach, ale o wiele więcej ma potencjalnych wyborców, którzy nie oddadzą na niego głosu przez ten wizerunek i nie mówcie mi, ze to przez program, którego i tak większość Grażyn nie czyta. Jak
@spidovsky: Zmiany w wizerunku partii i samego Korwina moim zdaniem przez te 4 lata nastąpią, z bardzo prostego powodu - Prezes Janusz nie jest już młodzieniaszkiem. Na razie utrzymuje fasadę pogody ducha i nieustającego uporu, ale ile jeszcze? Jasne, w następnych wyborach będzie miał te szczęśliwe 77 lat, ale to raczej zespół jaki teraz stworzył i tworzyć będzie w następnych latach pociągnie wyborców do urn.
@mirek-kania: Kukiz dalej nie ma programu i ciągle zmienia zdanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
U Korwina głoszone są postulaty i to większości interesuje.

@jimmyF: Zadziwiające, że ta partia Razem ma prawie 4%.