Wpis z mikrobloga

Przekazałem mu obrazek do analizy, stwierdził że nie ma podstaw do unieważnienia głosu.


@fordern: Ale przecież OP mógł równie dobrze zaznaczyć na kolejnej stronie wszystkie kratki i teraz rżnie głupa że "głos ważny", a gównoburza się kręci.
  • Odpowiedz
@fordern: To nie przynęta. Wyjaśniłem już powyżej jak bardzo mnie plusiki obchodzą.
Chodzi o to czy jest o co rozpętywać gównoburze w realu i czy zdarzały się Wam podobne przypadki w waszych komisjach okręgowych.
  • Odpowiedz
@teren: Tak jak wyjaśniłem mimo, że raczej nie uczestniczę aktywnie na wykopie, to mam konto i podłapałem trochę slangu i poczucia humoru z wykopu oraz mirko. Teraz jak na to patrze to rzeczywiście ten żarcik psuje powagę tego wpisu.
  • Odpowiedz
@czarnakrowawkropkibordo: Od razu ratowanie świata. Zapytałem czy ktoś miał podobny przypadek. Na razie nikt nie odpowiedział, wiec może mój problem jest marginalny. Jeśli tak to niech KORWIN sczeźnie w otchłani progu wyborczego. Tak chciał Demos. Jestem z tym pogodzony.
  • Odpowiedz
X ma się przecinać w kratce i jego część może być poza kratką. Ważne jest miejsce przecięcia. Jeśli zaznaczyłeś X na innych kartach to głos jest nieważny, a Twój post to prowokacja. W przeciwnym wypadku zgłaszaj sprawę do sądu bo głosy są przetrzymywane w archiwum i można go odszukać oraz uznać za ważny. Protokół zostanie poprawiony, komisji dostanie się za swoje, zresztą prawidłowo. Tu nie chodzi o jeden głos lecz o zasadę.
  • Odpowiedz
Zapytałem czy ktoś miał podobny przypadek. Na razie nikt nie odpowiedział, wiec może mój problem jest marginalny.


@Yo_ManZ: Sęk w tym, że pewien kuc-celebryta, znany również z zamiłowania do boksu przy którychś wyborach po drodze, jeśli mnie pamięć nie myli, miał dokładnie tę samą sytuację. Później się okazało, że sprawdzał wyniki ze złego okręgu. Ale afera i tak była. Stąd też twierdzę, że to taki 7/10 bait
  • Odpowiedz
@Roszp: Sprawdzałem w obwodzie w którym głosowałem ponieważ odprowadzałem rano dziecko do szkoły w której dzień wcześniej mieściła się ów komisja obwodowa. Po południu będę miał więcej czasu przy odbieraniu dziecka i jeśli te listy jeszcze będą wisieć to je dokładnie udokumentuje, tym bardziej że rano nie zdążyłem dość do rubryki z rozpiską kart nieważnych i głosów nieważnych. Cały protokół komisji zajmował kilka szyb ( był przyklejony od wewnątrz do
  • Odpowiedz
Ja pie$dole. Myślałem, że ludzie piszący o wyjechaniu poza kratkę żartują ale widzę, że nie. Było mówione 1000 razy- wszystko co poza kratką się nie liczy- możecie tam ku$asy rysować i będzie ważne o ile będzie krzyżyk w jednej kratce.
  • Odpowiedz
@ossj: Ja sprawdzałem na miejscu. Po prostu odprowadzałem rano dziecko do szkoły w której znajdowała się komisja obwodowa. Protokół był wywieszony w przezroczystych drzwiach szkoły. Czasami trzeba ruszyć tyłek. Nie da się do wszystkiego podesłać linka. On-line takie protokoły pojawią się pewnie za kilka długich dni.
  • Odpowiedz