Wpis z mikrobloga

@Krupier: Powinno byc "dwie linie przecinajace sie w obrebie kratki" a nie dwie przecinajace sie linie. Na #!$%@? tak utrudniac sprawe to jest albo skrajny debilizm, albo celowa manipulacja.
  • Odpowiedz
@ziomegson: Mogę zeznawać pod przysięgą. Po co miałbym oszukiwać. Mam 33 lata wiec nie jestem wojującym kucem. Po prostu chciałem uczestniczyć w "akcie demokratycznym" i zostałem zrobiony w ch... W następnych wyborach nie widzę sensu w ogóle ruszać tyłka z domu skoro tak traktuje się głosy. I jeszcze te farmazony, że każdy głos ma znaczenie.
  • Odpowiedz
Info od eksperta z komisji - głos ważny.


@fordern: Czyli ekspert z komisji (aka. znajomy, który liczył głosy) widział całą kartę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
No to przejrzyj moją aktywność na wykopie i domyśl się czy zależy mi na tych śmiesznych plusikach. Wykazuje się małą aktywnością bo jestem raczej obserwatorem. Jest to jeden z nielicznych moich wpisów ponieważ uważam, mam akurat problem, którym chciałem się podzielić. Inna kwesta to własnie to wychodzenie z linią za kratkę. Czy od ostatnich wyborów coś się pozmieniało. Jestem pewny że przy wyborach prezydenckich można było wyjechać za kratkę. Zresztą dałem linka
  • Odpowiedz