Wpis z mikrobloga

@MaxiimumR: idiotą jesteś Ty. Naucz się czytać ze zrozumieniem i logicznie myśleć. STWIERDZIŁEM FAKT. A to, że Ty dopisujesz sobie do tego "... więc dlatego nie uznali twojego głosu" to już nie mój problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W następnych wyborach nie widzę sensu w ogóle ruszać tyłka z domu skoro tak traktuje się głosy. I jeszcze te farmazony, że każdy głos ma znaczenie.


@Yo_ManZ: Nie no, jak masz zamiar głosować na krula kucy, to może rzeczywiście nie ruszaj tyłka z domu.
  • Odpowiedz
@Yo_ManZ: Nie wiem czy to jakaś podpucha czy nie z tym Twoim głosem ale u siebie w komisji liczyłem Korwina i Kukiza drugi raz po kimś, tak dla pewności=P
  • Odpowiedz
W ostatnich wyborach kolega @Axelio podobną gównoburzę wywołał (znaleziska z płomieniem), wykopki łyknęły, a potem się okazało, że mu się komisje #!$%@?ły, został ośmieszony i tak się skończyło. Nie kupuję tego wpisu.
  • Odpowiedz
Porozumiałem się w tej sprawie z jednym z członków KORWIN. Wysłałem zdjęcia opisałem sytuację. Polecił gdzie to zgłosić i jaki będzie efekt. Efekt będzie taki że sąd uzna że dowody są nie wystarczające a pojedynczy głos nie ma znaczenia. To fakt. W tym okręgu byłą ogólnie mała pula głosów, wiec i statystycznie to nic nie zmienia. Tym bardziej po ostatnich wynikach. Olewam temat.
  • Odpowiedz
@lnternetExplorer: Z tymi debilami w komisjach wyborczych to ja nie wiem. Sam pracowałem w takowej przy poprzednich i jak mnie #!$%@?ło jak uznawali głos za nieważny jak długopis wyjechał komuś milimetr za kratkę. No #!$%@? bo oni robią wszystko idealnie i kupę walą z foremki. Co ciekawe większość się #!$%@?ła do kresek przy niepopularnych kandydatach bardziej niszowych partii a na takie same kreski przy PO (PO wtedy było na fali)
  • Odpowiedz
@Trzyszcz: Szczerze? Nie. Serio chcieli anulować małą stertę głosów. Potem musieliśmy z innym im przypominać o tym że ważny jest gdzie jest ów krzyżyk a nie czy długopis pojechał milimetr za daleko. I naprawdę było widać preferencje w przypadku unieważniania głosów.

IMHO robili to nieświadomie a po wtóre głosów nie było dużo bo koło 20 jednakże to mi otworzyło oczy ile głosów w skali kraju jest unieważnianych bo NIE i
  • Odpowiedz