Wpis z mikrobloga

Jak zawsze wstyd mi za #lubelskie #lublin gdy patrzę na wyniki wyborów, co druga osoba to PiSowiec. Pier***cie się. O PSL nie będę wspominał... Ale bardziej szkoda mi tych dzieci, dostaniecie biedaczki 500pln na dziecko, które będzie głodować i przynosić zupę ze szkoły dla młodszego rodzeństwa.

Przepraszam Cię Polsko! Przegraliśmy 4 lata #tyleprzegrac.

Smutno mi i serce mnie boli, że w takiej Polsce przyszło mi żyć.

#polska #wybory
  • 14
@macza: Zwłaszcza, że przez ostatnie 8 lat Lubelszczyzna mocno zyskała- S17, drogi powiatowe, budowa drugiej częsci obwodnicy, inwestycje w mieście. Ale nie, kościółkowo-rozdawnicze podejście wygrało. Ludzie są po prostu debilami i nie wiedzą, że nie ma darmowych obiadów.
@jurii: #!$%@?, w demokracji rozliczanie władzy to podstawa, Bronek 5 lat posiedział i okazało się że brakuje mebli, obrazów, kancelaria jest spłukana, dlatego po primo taka zmiana jest słuszna z punktu widzenia przejrzystości władzy, tego żeby nikt nie był bezkarny, a secundo, mają silny mandat, nie mogą powiedzieć że nie mogli, mogą reformować kraj i albo za 4 lata będą noszeni na rękach, albo znikną w odmętach progu wyborczego.
@Bsx88: Super- tylko, że mebel w kancelarii mnie gówno obchodzi, bo nie ma na mnie wpływu. A to, że zaraz będę miał w firmie lawinowe kontrole- bo gdzieś tych 500zł na dzieci muszą szukać- już tak.
@Bsx88: I co z tego? A ile w europie zachodniej idzie na związki wyznaniowe? Argument bez sensu, nie tu się szuka hajsu- albo nie tak się obiecuje. Ale oczywiście teraz wszyscy zarabiając 1300 będą mieli raj, bo im szydło z jarkiem dadzą po tysiaku.
@jurii: Jak to nie tu się szuka hajsu? 3% PKB to jest około 60 miliardów złotych, jeżeli zredukuje się to do takiego poziomu jak w Europie zach. to już jest dodatkowe 50 miliardów, co nie jest nierealne bo za rządów PiS, luka VAT zmalała z 1% PKB do 0,5%. Zresztą inni #januszebiznesu, nie podzielają twoich obaw, bo PiS dostał najwyższe poparcie wśród przedsiębiorców.
@jurii: W Europie Zachodniej dużo idzie na związki wyznaniowe. Przykładowo, jeśli w papierach masz, że jesteś katolikiem, to masz obowiązek zapłacenia podatku na rzecz swojego kościoła. Podobnie jest z każdym innym związkiem wyznaniowym. Więc argument trochę z dupy.