Wpis z mikrobloga

Jeszcze nie wiadomo czy KORWiN nie wejdzie, ale partia sama jest sobie winna. Zobaczcie kto stał za Korwinem. 4 puste karyny. Nie stały tam dlatego, że są ładne. One naprawdę są jednymi z ważniejszych osób w tej partii. Poza Wiplerem nie ma tam nikogo ogarniętego; nikogo kto jest w stanie zrobić coś więcej niż zorganizować Korwie wiec i wkleić memy na fejsa. Także 4.9% to i tak bardzo dobry wynik. Ta partia jest totalną amatorką. Najlepiej zresztą widać to po tym ile czasu potrzebował na zrobienie wyniku Petru i Razem. Korwin kręci od 30 lat i c---a ukręcił. Oczywiście byłoby miło jakby dostali 5%, ale gdyby partią zarządzały osoby kompetentne to powinni mieć spokojnie kilka punktów więcej - nawet z upośledzonym Korwinem.
#korwin #4konserwy #neuropa #wybory #polityka
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Velati: Oprócz Wiplera są ogarnięci goście choćby z Wrocławia, niestety osoby te zajmowały ostatnie miejsca na liście i nie robiły kampanii. Za to kampanie robiły osoby takie jak ... ręce opadają :D
  • Odpowiedz
@Velati: Nikt nie głosuje na osoby tylko na partie. Temu ugrupowaniu nic by nie pomogło, zaorać i może kiedyś faktycznie pojawi się ktoś na ich miejsce. Tylko to musi być ktoś całkowicie świeży, ktoś kogoś stać będzie na kampanie w stylu .Nowoczesnej.
  • Odpowiedz
@Velati: Gdyby powstała całkiem nowa partia z takimi poglądami co KORWiN, to myślę, że spokojnie przekroczyłaby 15% w ciągu kilku miesięcy. Wydaje mi sie, że ludzie w głębi duszy zgadzają się z jego poglądami, ale nie głosują, bo słyszą w mediach, że:

1. Hitler
2. Brak prawa wyborczego dla kobiet
3. Nie mówi tak ładnie składnie jak reszta
4. Działa w polityce od lat i się nie dostaje - więc
  • Odpowiedz
@Velati: Ja się zastanawiam, czy Korwin, wie, że większość z tych 4,9% to głosowało na Wiplera? Pszemek ma wielką przyszłość. Tylko musi stworzyć swoją partię - uwaga tak chwytna nazwa, że aż zwieracze puchną - VIPler (Oczywiście wszelkie prawa zastrzeżone by Ja) każdy na nich głosujący będzie mógł się poczuć wyjątkowy.
  • Odpowiedz
@Velati:

Poza Wiplerem nie ma tam nikogo ogarniętego


A w Nowoczesnej czy Razem są? Przecież o tym ryżym z Razem nie słyszało jakieś 90% ludzi przed debatą. Potem wszędzie trąbiono, że o jaki to on nie jest zajebisty i w ogóle. Nowoczesna to partia posklecana ze szczurów powiązanych z PO, a w dodatku od początku mocno forsowana przez media. Pamiętam gdy pierwszy raz ogłoszono powstanie tego tworu, to już w
  • Odpowiedz