Wpis z mikrobloga

Heh, lewactwo myśli, że ma swoje 5 minut. Wytykają ból dupy, cieszą się z czyjegoś niepowodzenia. A tak na prawdę to jest śmiech przez łzy. Właśnie dowiedzieliśmy się, że sejmie nie ma ani jednej lewicowej partii. Po raz pierwszy od 25 lat. Możecie sobie wrzucać smutne żaby, tysiące memów, ale to ZLEW jest największą porażką tych wyborów. Zjednoczyli się, żeby nie oderwać tych mord od koryta i nie dali rady. Jeszcze śmieszniejsze jest to, że dobiła ich mała partia Razem.

Ja naiwnie liczę na to, że u Kukiza wygrają głosy wolnościowe, a w ocenie Nowoczesnej jako PO bis się po prostu myliliśmy i rzeczywiście skupią się na liberalizacji gospodarki. Od tego w końcu zależy lepsza Polska.

Korwin powinien definitywnie poddać się w wyścigu do sejmu w Polsce. Wipler niech wróci do pomysłu ruchu Republikanów, bo to ma w kraju o tak silnie zakorzenionym socjalizmie jeszcze racje bytu. Na ultraliberalne gospodarczo partie czas być może w Polsce nigdy nie przyjdzie.

No i na koniec czekamy na oficjalne wyniki...

#4konserwy #korwin #jkm #wipler #wybory #bazarek
  • 19
@borowa90: kwestie światopoglądowe nie kończą się tylko na związkach homoseksualnych, ale tez takich rzeczy jak np. in vitro czy antykoncepcja. A te już raczej normalnych ludzi dotyczą, chyba że mówimy o starszych.
ale to #!$%@? jakaś zorganizowana akcja. Po #!$%@? startowali z koalicji? Mogli by startować z pariti mając odpowiednich ludzi z innych partii. Same profity.


@szcz33pan: kasa, kasa, kasa. Palikociarni chodziło o dotacje z budżetu. Gdyby wystartował z SLD i uzyskał 5% to i tak nie miałby szans by położyć łapska na kasie Milera.
@borowa90: jestem chyba wykopowym lewakiem, bo niemożebnie bawi mnie ta groteskowa porażka amatorów i dyletantów z Korwina. A jak wejdą w końcu, to też dobrze, ośmieszą się. Dodam też, że bardzo mi się podoba sejm bez postkomunistów oraz absurdalny sposób w jaki marksiści z Razem odlewakowali nasz sejm i dobili żywych trupów pokroju Millera.
Także ten, morał jest taki, że niewielki ułamek śmiejących się z Korwina i kucy popiera ZLew, prędzej