Wpis z mikrobloga

studenci prawa błędnie myślą, że ich kierunek jest elitarny


studenci medycyny się nie chwalą co studiują, bo siedzą w chacie i kują xD


studenci psychologii są po prostu #!$%@?

za to studenci informatyki to grupa składająca się z:
1. typków z autyzmem
2 .#!$%@?ących pseudointelektualistów
3. luzaków, którzy tego kierunku nie ukończą
#studbaza #goldwykopsays #heheszki
  • 36
Gdybyś postudiował dzienne prawo na dobrym kierunku przez 3 lata, to byś choć starał się nie obrażać ludzi, którzy w życiu więcej godzin spędzili przy książkach niż 99.5% społeczeństwa a w nagrodę dostają hejt i są obiektem drwin, wszystko zabawne, ale #!$%@?, do czasu.

Mimo wszystko patrząc na moich znajomych i na poziom ich studiów, na to jakie wyniki mieli w liceum/gimnazjum i mając świadomość jakie mają możliwości i ile się uczą
@owsikalfred: na stażu 2,5k na rękę w niepełnym wymiarze godzin (zero doświadczenia zawodowego wcześniej), które idzie pogodzić z dziennymi na 5 semestrze (jest zapierdziel ale idzie ogarnąć) i w niedługiej perspektywie (semestr 7 - inżynierski) przejście na pełen etat z o wiele lepszą (3-4 razy) stawką, raczej żaden inny kierunek nie daje takich możliwości w czasie studiowania.
@Mindarion: W którym miejscu ja od kogoś oczekuje jakiegoś podziwu, nawet nie lubię swoich studiów, nie mam zamiaru ich bronić i mówić, że są zajebiste - bo nie są. Kariera prawnicza w Polsce, bez taty z kancą albo wyjątkowego talentu i miłości do zawodu to wieloletnia gehenna. Mój wpis to bardziej apel, żeby nie przeginać w drugą stronę, z zestawem argumentów i przykładów na potwierdzenie mojej tezy - że wśród bezsensownych