Wpis z mikrobloga

studenci prawa błędnie myślą, że ich kierunek jest elitarny


studenci medycyny się nie chwalą co studiują, bo siedzą w chacie i kują xD


studenci psychologii są po prostu #!$%@?

za to studenci informatyki to grupa składająca się z:
1. typków z autyzmem
2 .#!$%@?ących pseudointelektualistów
3. luzaków, którzy tego kierunku nie ukończą
#studbaza #goldwykopsays #heheszki
  • 36
@rekt: Tak z ciekawosci zarabiasz tyle ? Bo tyle razy syszalem ze ktos zna kogoś kto po informatyce zarabia 8 10 kola a większość których znam dostaje od 2 do 3,5 tysiąca pln jeden kolega ma około 6 jedynie
@Choir: Jeżeli student prawa bez aplikacji jest mobilnym ekspresem do kawy, to kim jest magister zarządzania, administracji i innych takich, których każdy po prawie wykosi z palcem w dupie gdy będzie się starał o jedno stanowisko. Gdybyś postudiował dzienne prawo na dobrym kierunku przez 3 lata, to byś choć starał się nie obrażać ludzi, którzy w życiu więcej godzin spędzili przy książkach niż 99.5% społeczeństwa a w nagrodę dostają hejt i
@Choir: stary, ja akurat naprawdę mam bekę z tych żartów i umiem się z siebie śmiać, pierwszy robię z tego bekę, na profilu "karol typowy student prawa" co mem kisnę srogo, nawet nie wpisuje się w stereotyp studena prawa

Po prostu jest mi momentami cieżko na tym kierunku a jak widzę, że ktoś już nawet się nie podś#!$%@? tylko ciśnie otwarcie, to coś we mnie w końcu pękło.

No i nie
@Hadzi: no mi tez bywa ciezko, ale w dupie mam to, ze na stronie ze smiesznymi obrazkami ktos sie z tego smieje - nikt mnie tam nie zaciagnal ani nie trzyma, wiedzialem, na co sie pisze, a nie mam tez potrzeby uchodzenia za jakas elite, bo to po prostu lubie. I rynek pracy nie ma tu wiele do rzeczy, we wszystkich krajach smieja sie z zadufania w sobie wielu Karoli z