Wpis z mikrobloga

No hejo, jest troche późno ale wrzucam fotki z remontu mojego audika 80 który poczyniłem w wakacje, amatorszczyzna kompletna, pistolet do lakierowania miałem pierwszy raz w rękach :D Wszystko zrobiłem całkowicie sam podpierając się jedynie wiedzą zaczerpniętą z internetu. W sumie zeszło mi z tym około 5 tygodni pracy od 8 do 20 godziny (plus minus). Pewnie zaraz się znajdzie masa internetowych teoretyków którzy skrytykują to czy tamto ale szczerze mnie to nie interesuje, ciesze się z naprawy i możliwości postawienia na nogi tego fajnego auta. Jeżeli macie jakieś pytania odnoście co i jak zrobiłem to pytajcie i zapraszam do obejrzenia galerii :D Mam nadzieje że parę lat w takim stanie jak jest teraz pociągnie a jak nie to lakiery akrylowe tanie będę malować od nowa :D Zapraszam do oglądania i komentowania i z góry przepraszam za dość mało zdjęć po remoncie ale pogoda nie dopisywała i tak jakoś zleciało do teraz a to coś mi wypadało i nie porobiłem, jak go przepoleruje na wiosne to zrobie fotki.

GALERIA ZDJĘĆ

#audi80 #audi #remont #motoryzacja #samochody
  • 79
@wonsz_smieszek: Tylko spawarka. Jak dla mnie zmarnowany czas, w kilku miejscach po prostu zamalowałeś rdzę, wiosną wszytko wyjdzie na nowo, włókno szklane odpadnie i będziesz w punkcie wyjścia. Pod przednią szybą może rozwijać się korozja i zaraz ci zacznie tam woda lecieć. Daj fotki lakieru z bliska, bo tak nie można tego ocenić. Tą szpachlę zostawiłeś tak czy szlifowałeś jeszcze drobniejszym papierem?
@luki1680: nie mam fotek z każdego kroku ale wszystko wyszlifowane papierem 600 i odtluszczone a każda rdza zdarta druciakiem na wiartarce i przepsikana brunoxem epoxy
@Wextor: Tak o to mi chodziło, zobaczysz na wiosnę jak to będzie wyglądało, na pocieszenie powiem, że na pewno żadnemu lakiernikowi nie chciało by się aż tak bawić jak tobie :P Na pewno coś wyjdzie na nadkolach, bo one już się do naprawy nie kwalifikowały tylko do wycięcia, to samo progi.