Wpis z mikrobloga

No hejo, jest troche późno ale wrzucam fotki z remontu mojego audika 80 który poczyniłem w wakacje, amatorszczyzna kompletna, pistolet do lakierowania miałem pierwszy raz w rękach :D Wszystko zrobiłem całkowicie sam podpierając się jedynie wiedzą zaczerpniętą z internetu. W sumie zeszło mi z tym około 5 tygodni pracy od 8 do 20 godziny (plus minus). Pewnie zaraz się znajdzie masa internetowych teoretyków którzy skrytykują to czy tamto ale szczerze mnie to nie interesuje, ciesze się z naprawy i możliwości postawienia na nogi tego fajnego auta. Jeżeli macie jakieś pytania odnoście co i jak zrobiłem to pytajcie i zapraszam do obejrzenia galerii :D Mam nadzieje że parę lat w takim stanie jak jest teraz pociągnie a jak nie to lakiery akrylowe tanie będę malować od nowa :D Zapraszam do oglądania i komentowania i z góry przepraszam za dość mało zdjęć po remoncie ale pogoda nie dopisywała i tak jakoś zleciało do teraz a to coś mi wypadało i nie porobiłem, jak go przepoleruje na wiosne to zrobie fotki.

GALERIA ZDJĘĆ

#audi80 #audi #remont #motoryzacja #samochody
  • 79
@Kejran: samych materiałów myślę że do 500 zł bym się zmieścił :D dużo mnie wyniosło spawanie podłogi, pistolet lakierniczy i maska. Sam lakier 40zł puszka z utwardzaczem i rozpuszczalnikiem około stówki, drugie tyle za podkład plus papiery ścierne, szpachla i jakieś #!$%@?
@Wextor: 1. podziel galerię, bo zdjęć masakryczne dużo :)
2. lakierowanie lakierowaniem, ale blacharki do robienia było sporo.
3. progi bym chyba wymienił całkiem, nie naprawiał
4. jak Ci się trzymało włókno szklane do blachy?

5. i w sumie najważniejsze dla mnie, bo też mnie to czeka, a nie wiem jak zacząć - posufitka

zdrapałeś do gołego ten klej na podsufitce i dachu? jak to zrobić, zeby nie zniszczyć podsufitki?
gdzie,
@wonsz_smieszek:
3. Progi niech wytrzymają do następnego roku wtedy dam je do blacharza na profesjonalne spawanie
4. Trzyma się bardzo dobrze tylko trzeba odtłuścić
5. Męka panie :D oderwalem materiał a potem podsufitke od dachu, nie było dużo odrywania bo ona klejona jest tylko na tyle auta na przodzie trzyma ją szyberdach i szpachelka zwałkowałem stary klej, materiał kupiłem nowy jest po 50 zł za metr myślę że nie warto prac