Wpis z mikrobloga

Więc jak coś kupisz za np.10,43$, to płacisz tylko 0,43$. Możesz w jednym zamówieni zamówić kilka rzeczy za łączną kwotę np. do 11$, 12$ itd.
  • Odpowiedz