Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu Polki sa takie sukowate...

Tyle razy ile spotkalem sie z takimi sytuacjami:

- ide usmiechniety do baru w pubie/klubie, pracuje tam zacna loszka, ja usmiechniety witam sie i pytam jakie maja piwa i jakie moze polecic - a ona "tu sa nazwy, prosze sobie przeczytac. polecic nie moge bo nie pijam piwa" Mowi jakby obrazona, ze jej zabieram czas, chcac zamowic piwo za 12zl. Gdy wybieram to robi miny, nalewa z laska, bo ja odrywam od jej telefonu...

- ide do zary kupic sobie sweter. Od samego wejscia loszki z full mejkupem, dumne jakby byly wlascicielkami tej sieciowki, zero "dzien dobry", "czego pan szuka", musze je szukac po calym sklepie (i znajduje gdzies w kacie, gdzie gadaja jakies plotki pewnie) i tez z laska, ze jakis frajer zabiera im czas odpowiadaja "swetry sa na nowosciach, przy wyjsciu" i wskazuja mi droge wzrokiem, wracajac do rozmowy

- ide do knajpy, siadam i czekam na menu. Laski mnie widza, ale nie podchodza, zagadane, bo jako klenerki pewnie widzialy jakies ciacho co je bajerowalo i pewnie dostaly duzy napiwek. W koncu niecierpliwie sie i podnosze reke, by jedna z nich wezwac. I znow, pochmurna mina, podchodzi dziewczyna "co podac" zero usmiechu, zero "dzien dobry". Zamawiam, zjadam i na koniec znow zero kurtuazji, tylko to oczekiwanie na napiwek. Cena 41zl za burgera i piwo a ona pyta przy placeniu czy wydac reszte, gdy jej daje 50zl... No #!$%@?! Kolezanko, za co? Za podanie mi bulki, bedac ofoszona?

ALE WSZYSTKO PRYSKA, GDY POJAWIA SIE MLODY OBCOKRAJOWIEC xD

Co jest z wami Polki? Nie usmiechacie sie, gracie ksiezniczni, niedostepne pieknosci, ktore to niby kazdy facet marzy tylko podrywac i przeleciec...

To samo odnosnie zachowania kobiet i innych kobiet. Gdy sa trzy, wszystkie udaja te sztuczna maniere klasy i bycia sympatycznym. Ale wystarczy, ze jedna odejdzie - od razu zaczyna sie obrabianie dupy:
"ale sie ubrala dzisja - jak szmata"
"ale ma mejkap zdzirowaty, pewnie mysli, ze jest ladna"
"ale schudla, niezdrowo wyglada"
"ale sobie cycki wypchala pushupem"

Czemu relacje wsrod mezczyzn sa zdrowsze, czemu w pubie moze sie do mnie barman usiechnac, moge z nim pozartowac?

#pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie #pracbaza
Zyd_Suss - Nie wiem czemu Polki sa takie sukowate...

Tyle razy ile spotkalem sie z...

źródło: comment_o4lNTpfqk4CpRZvVibQhhLtwKDafuOaZ.jpg

Pobierz
  • 10
@Zyd_Suss: Rzadko spotykam się z niemiłą obsługą, na ogół ekspedientki, barmanki i kelnerki są dla mnie bardzo miłe. Zawsze wiedziałem, że to dzięki prawu karmy - "co dajesz to wraca".